Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz Fr@nkieWilde #31 üzenetére

    Értem a problémádat, és alá is támasztom rögtön: az előző Mars-ot megvette egy kollégám, és én segítettem neki átköltözni Lumiáról. Annak ellenére, hogy a telefon hardveres szempontból - azért a pénzért, persze - teljesen rendben volt, szoftvernél rögtön belefutottam három hibába:

    - A Sygic nem indult, és mind a mai napig nem is fut, ha az áruházból töltöd le. A fejlesztőkkel felvette a tulaj a kapcsolatot, és kapott a pénzéért olyan változatot, amit külön apk-ból kell telepíteni, de legalább megy. Csak háttérbe ne kerüljön, mert akkor instant FC.

    -A telefonkönyv Outlook.com címnél felfelé nem szinkronizál, csak lefelé. Ez azért buli, mert beírsz egy számot a telefonba, majd a következő lefelé szinkron törli is. Google Névjegyékbe költözés megoldotta a gondot.

    - Gyári email app nem jelez semmilyen email fióknál. Ha felteszem mellé az Outlookot, jelez mindkettő. Ha leszedem, megint nem jelez a gyári app. Végül Outlook maradt, a gyári kliens értesítéseit pedig kikapcsoltam.

    Egyszóval, a szoftver miatt (is) ennyire olcsók ezek a vasak, ne legyenek illúzióink. Ha a stabil működés a lényeg, akkor inkább egy kifutó Huawei, lehet, hogy lassabb, de legalább teszi a dolgát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák