Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Vakegérke #2003 üzenetére

    Vehemens volt az hidd el, torzult a feje rendesen, csak most messzebb volt a kamerától, és nem az ő mikroportja volt kiemelve. De a lényeg, most nem is azon van, hogy milyen heves volt a kitörés, hanem azon, hogy megint megcsinálta a műsorszámát. Nem hagyta ki ezt az alkalmat sem, hogy sulykolja a nézőkbe a hülyeségét.

    És már más is kérdezte most, de megkérdem én is, most mire fel kiabálta? Milyen igazság győzött ezen a párbajon? Teljesen értelmezhetetlen a baromsága jelen esetben.

    (#2000) mephi666

    Nem a pacsival intézték el magukat Roliék, hanem azzal nem számoltak, hogy a készítők ennyire elfogultak.
    A pacsizós jelenetet mindig önmagában mutatják, a kerettörténetből kiragadva. Csak ezt az egy részletet verik bele a nézőkbe a belevalóban is és mondja mellé a hülyeséget Baukó Éva. A sok 1 bites néző meg issza a szavait. Nincs nagy előképzettségem a szakmában, de bárki elhiheti, ha a kiválasztástól kezdve én állítottam volna össze az anyagot, és én vezettem volna a normál, és belevaló adásokat, akkor bizony Lacika ment volna vissza nagy fölénnyel. Ezek a százalékok azt mutatják, hogy mennyire befolyásolható a célközönség. Engem még a gondolat is taszít, hogy a legtöbben egy Zsuzsuval, meg a bandájával tudnak azonosulni és még a játékot is megnyeretik vele.

    Úgy gondolom, ha a józan ész dominálna a nézők többségénél, a többi játékosnak esélye sem lenne Roli és Hunor mellett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák