Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • updog

    senior tag

    Kb. 27-28 éves koromig nagyon nem tudtam, hol a határ. Persze bőven volt - nyilván negatív - példa a családban, és baráti körben is, és sajnos sodródtam én is azzal az árral, hogy fiatalon a buli az abból áll, hogy minél olcsóbban minél jobban be kell rúgni. Valószínűleg ennek is köszönhet 1-2 dolgot az egészségem.

    Amúgy először vidám, majd bárgyú vagyok (voltam), majd jött a totál K.O., általában porcelánkamionnal befejezve. Szerencsére évek óta csak az első fázisig jutok (azt is nagyon ritkán, évi 1-2 alkalom, amikor egy-egy sörnél több csúszik le egyszerre), és már nem szégyenkezem, amikor az igyálmármégegyet-re azt válaszolom, hogy köszönöm, nem (egy "olyan" társaságban, ez baromira nem egyszerű), és állom a megvető pillantásokat, amikor a 3-5-10-ik unszolásra végül elveszem a felespoharat, majd a tartalmát a földre ürítem. Utána általában többször nem erőlködnek :)

    Hivatalos adatok szerint is 475.000, félhivatalos szerint meg lassan 1.000.000 (egymillió!) alkoholista van Magyarországon. Iszonyat. Valószínűleg minden magyar család érintett a dologban.

    "Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Új hozzászólás Aktív témák