Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danecay

    őstag

    válasz kmarci25 #711 üzenetére

    Szia!

    Nincs valójában jelentősége a 8 magnak, csupán az érdekelne, hogy megéri e cserélni. Őszintén szólva van egy pár, számomra zavaró dolog a MEIZU MX3 használata közben, mint pl. az egy gombos iPhone-ra hajazó kezelés, a feltehetően többé már soha nem frissülő firmware, a valamiért nem működő 360 fokos videók lejátszása, és a 720p-ben lejátszó Youtube alkalmazás akadozása. Ugyanakkor a nagyon szép képe van a SHARP kijelzőnek köszönhetően, nagyon szépen szól a Wolfson WM5102 hangrendszernek hála és a Sony IMX179 szenzorral a háttérben egész tűrhető képeket is csinál, bár utóbbiról megoszlanak a vélemények.
    A cél nem egy feltétlenül magasabb tudású, gyorsabb telefon beszerzése de legalább legyen hasonló szintű és minőségű ahol nem állnak fent a fentebb felsorolt zavaró dolgok.
    A procit azért hoztam fel mert mert a DOOGEE F5 specifikációjában 1,3GHz működési frekvencia van megadva ami a MEIZU MX3 1,6GHz-éhez viszonyítva lassabb és mint írtam lassabb telefonra azért nem cserélnék. Persze más a helyzet ha ezeket eltérő módon használja az F5 ami által a kisebb frekvencia ellenére gyorsabb tud lenni.
    A DOOGEE F5 esetén olvastam viszont, hogy van akiknél vannak fagyások, fókuszálási problémák, zavaróan pontatlan szöveg gépelési érzékelés, gombok háttérvilágításának a hiánya, stb.

    Amennyiben eladnám a MEIZU-t, külföldről rendelve viszonylag kevéssel kellene csak kipótolni a DOOGEE-t de ahhoz tudnom kellene biztosan, hogy jó vételt csinálok, ráadásul az MEIZU-n még van 1 év garancia is.

Új hozzászólás Aktív témák