Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • IFA 2024: Gombnyomásra vált kijelzőmódot a TCL telefonja

    ma Kezünkben a harmadik generációs NXTPaper technológiát használó TCL 50 NXTPaper.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kasya

    nagyúr

    válasz #06658560 #3 üzenetére

    Nem csak a tested, de a véred is ;]

    Meg mindig jobb otlet es megbizhatobbnak tartom, mint az arcfelismerest.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz #06658560 #3 üzenetére

    nem tudom nekem nincs iphone-om viszont nem egy üzleti lapost használtam már amiben volt érzékelő, nem volt általában se az se a kezem túl tiszta, soha nem kellett kétszer lehúzni hogy kitalálja ki vagyok. mondom lehet ettől még hogy az iphone különösképpen piszkosodik és vonzza a retket, majd a kőműves kikapcsolja az opciót ha nem érzi szükségesnek.

    a legtöbb üzleti lapos is fel van szerelve ilyennel. nem mai találmány. ahol ujjnyomatos azonosítás van ott előtte mindenképp van beléptetőkártya, face controll, tehát addig vadidegen elég nehezen jut el. és ha telefonból vagy laptopból visszanyeri az ujjnyomat tárolt file-ját azzal mit kezd? az egy számsor ami jellemzően a csomópontok, más jellegzetes jegyek összességéből kódolt egyedi azonosító. még ha vissza is tudnád fejteni ami kvázi lehetetlen, mert nem tudod ezen pontok egymáshoz viszonyított helyét, méretét, stb, akkor is mit csinálsz vele? rekonstruálni nem tudod a felületet, egy olyan cég ahol ujnyomatazonosítás van az nem ilyen játékszerekkel dolgozik hanem komoly cuccokkal, azokat át nem vered egy nyomtatott, vagy 3d printelt gagyi rekonstrukcióval, jóval több pontot fog kérni a beengedéshez mint amennyit az alma ilyen felületen valaha be fog tudni olvasni...

    innentől egész biztos nem jelent biztonsági rést a cégeknél.

Új hozzászólás Aktív témák