Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brutális eb

    addikt

    válasz mrlujoak #101 üzenetére

    "...és ezek jó része - főleg a lagg és a gyors merülés - orvosolásra került, ha szűz oprendszerre tetted fel az ICS-t."

    Sajnos a siker nem garantált.

    "Emellett a kamera videófelvételi fps csökkenése (26-28 fps) és mono hang."
    Biztos,hogy volt ilyen?
    Én néztem ICS alatt és nekem 30 FPS volt.
    Amit elszúrtak az a stabilizátor.Ha az be van kapcsolva durván minőségromlás következik be.

    "Összességében még fürgébb lett a rendszer. Ez a dolga a frissítéseknek, de azért nem kell úgy beállítani az eddigi ICS-t, hogy egy nagy kalap, mert bizony kritikus hibák nem voltak jellemzőek..."

    Az első részével egyetértek a másodikat csak az nem látja aki vak(Elnézést a a vakokotól és gyengénlátoktól. :R ) vagy nagyon elfogult.Nekem pl egy telefonnál kritikus hiba a tárcsázó iszonyat lassú elindulása vagy el sem indulása.(Tudom használjak külső appot na de most nem erről van szó)
    Elég csak benézni a az aktuális sony topikokba olvasgatni külfödli neves és névtelen oldalakt.És igen adok a tisztelt MA főszerkesztő véleményére is.

    Egyébként ki írta,hogy nagy kalap?Mert én biztos nem....
    Annyit írtam,hogy nagyon bugos ami még mindig igaz.
    A frissítés után majd kiderűl mi a helyzet .Várjuk sok szeretettel.

    És összeségében még mindig fentartom azt az álláspontom hogy természetesnek kell lenni a frissítésnek.Nem pedig kiváltságnak különben legközelebb bye-bye.
    Évekig volt motom xt720 fiasko után soha már....

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák