Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brutális eb

    addikt

    Na azért nem kell összeesni a sanyi elött.
    Amilyen bugtenger volt az alap ICS még jó,hogy jött update.
    És ahogyan olvasom a tapasztalatokat még így sem lett az összes bug kigyomlálva....,
    Sajnos nem vagyunk hozzászokva az ilyesmihez aminek teljesen természetesnek kellene lennie ezért kiváltságként kezeljük ami valljuk be röhejes.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Alborosie #38 üzenetére

    Áááááá.
    Valakinek akinek szolgáltatós készüléke van még az alap ICS sem jött meg.
    Tehát relax..........

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz mrlujoak #41 üzenetére

    "Mutass kérlek még egy olyan gyártót, aki ilyen szintű tömeges frissítést eszközölt!"

    Kit érdekel.nem más gyártotól van készülékem.(Persze ez csak részigazság de most nem releváns)

    "Plusz, mutass nekem olyan androidos gyártót, amely bugmentes szoftvert alkotott...2

    Szintén kit érdekel más gyártó ha sanyiért adtam pénzt nem más gyáró készülékéért.

    "Az ilyen hsz-okkal teljesen felesleges flame-et keltened."

    Mi van?
    A te hzsed minősíthető flamnek mivel süt belőle a brutális elfogultság.Kicsit lazábban kérlek...

    Nehogymár 50 oldalas köszönömöt kelljen rebegnem mert a drága pénzen megvett készülékem supportálják.
    Ez teljesen természetes kell,hogy legyen.Ne forgasd már ki a mondandom és terelj más gyártóra.Ez olyan ovodás szinvonal te ennél értelmesebb vagy.

    A többi részevel nincs baj a mondandódnak.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz #16514048 #49 üzenetére

    "Ember, te nem tudsz megelégedni semmivel sem? Ha egy gyártó egy új verzió megjelenésével egyidőben adna ki teljesen bugmentes frissítéseket, te abba is belekötnél."

    Na akkor mielött teljesen butaságokba belelovalnád magad hol is írtam én ilyet?

    (#50) mrlujoak
    Attól van vége az értelmes eszmecserének,hogy egy sony frissítési hírnél nem htc,samu,moto,stb készülékek frissítéséről beszélünk hanem a sony AKTUÁLIS frissítéséről? Ja elnézést akkor tényleg vége :DD ;]

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz #16514048 #53 üzenetére

    "Nem mondtam hogy szó szerint írtál volna ilyet, és nyilván volt egy kis túlzás abba amit írtam."

    Na látod ezért kell lehiggadni mielött a hév írja helyetted a hszt. :R :DDD

    '"A hozzászólásaidat olvasva viszont az jött le nekem, hogy neked nem elég az elérhető legjobb, neked attól is több kel, ezt próbáltam érzékeltetni."

    Pedig nem ezt írtam hanem azt,hogy jönnek itt sokan a drága sony meg milyen csodálatos a sony dumával és kiváltságként kezelik azt a dolgot(update/bugfix)ami kutya koötelessége lenne a gyártónak ha azt szeretné,hogy legközelebb is őt válasszam.(Más gyártóknak is persze de könyörgöm ez itt nem releváns)

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz GyéBen #77 üzenetére

    Szia! Ne legyél már lusta látogasd meg az adott topikokat......

    Csak pár:
    Random belassulások,led visszajelzés hiánya ,tárcsázó eltünés,tárcsázó iszonyat lassúsága,galéri fc,galéria belassulás,érthetetlen battery drain,stb.

    Szóval jó,hogy jött/jön a frissítés.

    [ Szerkesztve ]

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz Brutális eb #99 üzenetére

    És legközelebb ne legyél ilyen butus,hogy trollt kiáltasz kicsi troll hanem tájékozodj.
    Alázatos bocsánatkérésed természetesen elfogadom. :R

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

  • Brutális eb

    addikt

    válasz mrlujoak #101 üzenetére

    "...és ezek jó része - főleg a lagg és a gyors merülés - orvosolásra került, ha szűz oprendszerre tetted fel az ICS-t."

    Sajnos a siker nem garantált.

    "Emellett a kamera videófelvételi fps csökkenése (26-28 fps) és mono hang."
    Biztos,hogy volt ilyen?
    Én néztem ICS alatt és nekem 30 FPS volt.
    Amit elszúrtak az a stabilizátor.Ha az be van kapcsolva durván minőségromlás következik be.

    "Összességében még fürgébb lett a rendszer. Ez a dolga a frissítéseknek, de azért nem kell úgy beállítani az eddigi ICS-t, hogy egy nagy kalap, mert bizony kritikus hibák nem voltak jellemzőek..."

    Az első részével egyetértek a másodikat csak az nem látja aki vak(Elnézést a a vakokotól és gyengénlátoktól. :R ) vagy nagyon elfogult.Nekem pl egy telefonnál kritikus hiba a tárcsázó iszonyat lassú elindulása vagy el sem indulása.(Tudom használjak külső appot na de most nem erről van szó)
    Elég csak benézni a az aktuális sony topikokba olvasgatni külfödli neves és névtelen oldalakt.És igen adok a tisztelt MA főszerkesztő véleményére is.

    Egyébként ki írta,hogy nagy kalap?Mert én biztos nem....
    Annyit írtam,hogy nagyon bugos ami még mindig igaz.
    A frissítés után majd kiderűl mi a helyzet .Várjuk sok szeretettel.

    És összeségében még mindig fentartom azt az álláspontom hogy természetesnek kell lenni a frissítésnek.Nem pedig kiváltságnak különben legközelebb bye-bye.
    Évekig volt motom xt720 fiasko után soha már....

    Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Új hozzászólás Aktív témák