Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz monti0222w #15 üzenetére

    "Látom, te meg nem olvasol mivel írtam, hogy van a páromnak is M1Note-ja, gondolhatod ki foglalkozik vele ha gond adódik?"

    Ohbzmg... A kocsid milyen színű? Alapvetően irreleváns infókat dobálhatsz, csak legalább legyen akkor izgalmas... Tudom hogy mid van és mióta a topikot még mindig olvasom, az elejétől egyébként.

    "te szerinted gáz a cég"

    Te játszod vagy tényleg? 4x van már leírva hogy nem, szerintem nem gáz a cég, egy telefonjuknál szívtam be egy nem igazán jellemző hibát, ami mondjuk nekem nem fért bele, de remélem a többi és az eljövendő készülékek már jobbak voltak lesznek. Ettől még nem utálok senkit és semmit... Ha azt írom hogy a meizu egy fos akkor lenne miről beszélni. Így max feltételezem hogy a: jómunkásemberre gyúrsz b: tényleg ennyire nem tudod értelmezni amit leírnak c: ha valaki bármilyen szögből képes leírni hogy egy meizu termékkel kapcsolatban nem 120%-osan elégedett már kardot ragadsz és kötekedsz minden alapot nélkülözve...

    "elismerem hogy van még mit, miben fejlődniük, de elmondható róluk, hogy elég jó telokat is raknak össze"

    Én is kb ezt írtam le eddig... Akkor te is utálod a Meizu-t???

    Továbbra is kérlek hogy fejezd be, ha nem tudsz különbséget tenni az utálat és a mondandóm között akkor igen komoly gondok vannak...

Új hozzászólás Aktív témák