Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • h4h01

    senior tag

    válasz Ricardo #164 üzenetére

    Mondtam nem akarok flamelni, de mind1..

    Kamera
    Kijelző
    Hardver
    Szoftver
    Hangzás
    Bővíthetőség

    Huawei első szériás amoled paneljeitől ódzkodnék :F HTC szoftveres támogatottságát azért szintén ne hasonlítsuk a huawei féléhez..Nekem mondjuk maga a szoftver (sense) is sokkal szimpatikusabb, de lehet valkinek ez a kicsit ios-android mix kinézetű felület bejön..nekem nem! Hardver is jóval erősebb, de ez elhanyagolható..A kieg. füles ami a csomagban van..khm azok sem egy ligában fociznak, lehet valakinek ez is szempont..Engem mondjuk hidegen hagyna, HA a huawei nem azt az ordíítoan gagyi earpods kopi fost adná hozzá..Hát azért van már akkora gyártó, h ne ilyen kórókötözőnek valót csomagoljon a csúcstelefonjához (árban meg kb. egy szinten vannak)..

    És ezek a pro ellen is ugyanúgy állnak, nem csak a sima mate 10 ellen..Huawei-nek nagy előnye a 3 év gari, de ha sima 10-et nézzük akkor ezt hagyjuk is + raknak egy korrekt screen protectort a kijelzőre..ez szimpi! :K

    Ez az én véleményem, ha nem értesz vele egyet nyugodtan válaszd a huawei-t. Én tiszteletbe tartom, ha téged nem zavarnak azok a dolgok mint engem..nem vagyunk egyformák..

Új hozzászólás Aktív témák