Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsoci

    tag

    válasz Bog #6 üzenetére

    Hát pont ezért nem értem miért kapoot ilyen jó minősítést a telefon.Ez a gyártó szerint üzleti telefon. De akkor miért azok a funkciók hiányoznak belőle ?

    Szerintem súlyos hiányosság a diktafon ( nem is értem , hogy gondolhatja valaki hogy bármi értelme van ha csak 1 percet tud), a tisztességes ébresztő ( hajmeresztő hiányosság ), A HSDPA hiánya, és a számológép ( mi az hogy alapfunkciós ??? már minden normális - nem okos - telefon tartalmaz rendes számológépet )

    A sztereó BT teljesen felesleges egy üzleti telefonban ( le is tépném a kollegáim fejéről ha meglátnám !), a kamera megint csak bajnak van. Nagyon bosszantó hogy a Nokia is beadta derekát és beletömte az üzleti telefonba .( Tévedések elkerülésére, szerintem felesleges a telefonba fényképezőgép, de van ahol egyszerüen TILOS. Nagyon röhejes mikor a cégek leragasztgatják ! Ez lehet hogy neketek vicces, de majd fektessetek pár milliót egy termék fejlesztésébe és nem lesz az ha minden látogat meg dolgozó fotózgatni fogja)

    A memórikártyából tényleg jobb ha nincs is mint ha lenne egy semire se jó 64m-ás. Ha kell valakinek majd vesz amekorát akar. A tok viszont fontos és örvedetes.

    A vidóhívás meg vicc. Használni azt nem lehet, viszont drága. Próbáltam kiváncsiságból. Soha többet nem fogom.

    Nagyon hiányzik már végre egy tiszteséges üzleti tlefon, mert ez sem az sajnos.

    Üdv Zsoci

Új hozzászólás Aktív témák