Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dawe666

    tag

    válasz bwoay #380 üzenetére

    Sziasztok!
    Sajnos mostanában elhanyagoltam a fórumot, meg a telefonomat is, hála a sulinak, de most kaptam egy lélegzetvételnyi időt, úgyhogy írok is ide pár sort.
    Először segítenék egy kicsit itt a felmerült kérdésekben, az oldalsó gombokkal nem hinném, hogy baj lenne a későbbiekben, és nagyon sokat nyúzom, erről hallgatok zenét is, és semmi baja még, lassan egy éves pedig. A menü reakcióideje valóban nem a leggyorsabb, de van benne lehetőség, h a számokkal közlekedjünk, pl belépsz menübe, és onnan már elég ha nyomogatod a számokat, hasonlít a régi nokia (3310 xD) stílushoz, csak jelentősen jobb és gyorsabb. Egyetlen bajom a telefonnal még mindig az, hogy az USB fedő mostmár másodszor ment tönkre, most nem leszakadt, hanem kitört belőle egy darab :S elismerem, kicsit sokat hazsnálom, gy h zenét is hallgatok, napi 8-10 nyitás-csukást szerintem kap, de ezt nem igazán bírja. Viszont amiért mindenképp ajánlom, az a platform, ahogy még réges régen írtam egy HSZemben, sok rejlik még ebben a linux platformban, és nem a gyári MotoMagX szoftverre gondolok itt, de pl lassacskán működőképes lesz rajta a qtopia is, bár egyelőre ehhez linuxmod5 SP1 kell, keressetek rá youtubeon ha érdekel titeket, érdekes fejlesztés.
    Továbbá az utóbbi időben elkészült a V8ra készített témám is, ez a V8 luxury skinjéből készült, a gyári SW CG52jéből csináltam, szóval teljesen pontos mása az eredetinek, egy két apróbb javítással, igen hasonló a neten is fellelhető stock gold skinre, amit rasputin készített, de próbáltam egy igényesebb változatot csinálni belőle, szerintem sikerült.
    Úgyhogy ha érdeklődtök, hogyan lehet feltenni témákat gyári szoftverre, vagy bármilyen kérdésetek van akkor szívesen várom őket, jelezzétek itt, mostanában kicsit gyakrabban próbálok majd errefelé nézni és segíteni.
    Viszont végezetül egy kis segítséget kérnék, szükségem van egy új házra a V8hoz, lehetőleg luxury vagy rose gold ház kéne, ha valakinek közületek volt már dolga házcserével, vagy tudja pontosan honnan tudnám beszerzni, akkor kérlek segítsetek, mert M.O-n egyelőre csak szimpla kék házat találtam 12k HUF-ért, de egyre sürgősebb lenne a dolog :)
    köszi szépen, várom a kérdéseket, vagy ha érdekel a téma amit készítettem írjatok és csatolom
    :)
    sziasztok
    utólag is kellemes ünnepeket

Új hozzászólás Aktív témák