Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiszely.mate

    csendes tag

    Sziasztok!

    Én Young-nál dolgozok, és én vagyok részben a termék felelőse az Iqua termékeknek.
    Már a legelején mindenki a balesetek miatt aggódott, és mi is evvel fordultunk gyártóhoz, mire megnyugtattak minket, hogy úgy van kialakítva a Snake2, hogy ha olyan jellegű behatásnak lenne kitéve, ami balesetek alatt történhet, semmiféle veszélyt nem jelent.
    A csukló része ha baj van megadja magát. Akár oldalról, akár szemből kapja az ütést.

    Többek között ez is befolyásolja a Snake (nem snake2) életútját, mert ott nem fogadták el a csukló részt, ami miatt nem is engedték még piacra. Vagy túl könnyen megadta magát, vagy nem tört le vészhelyzetben sem.

    Mint ahogy azt olvastátok néhány Snake2 gazdára talált karácsony folyamán, és semmi negatív visszajelzés nem volt.

    A tulaj nálunk már több mint egy éve használja, és nincs rossz tapasztalata, pedig nem is egy telefonnal próbálta már (SEP910i, N9300, N6233, SEP990i).

    Én személy szerint egy Lancerban nyúzom. Eleinte furcsa volt, hogy mikor tolatni akartam, és hátra tettem a kezem, hogy hátra nézzek, akkor ott volt valami, de hamar hozzá ehetett szokni.

    Üdv. Máté

Új hozzászólás Aktív témák