Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Lacy85>

    addikt

    válasz hcl #377 üzenetére

    “Lentebb is említi a kollega a melegedést, amit már én is mondtam - sajnos az van, hogy ezek az ultra kis fogyasztású procik terhelve szintén tudnak forrni, pláne passzívan - throttling, stb.”

    Van egy rossz hírem. Ez alól kb. egyetlen gyártó laptopja sem kivétel. Komolyabb igénybevétel esetén mindig bele fogsz futni throttling-ba. A komolyabb gamer laptopokon is miért van olyan hűtés, ami vetekszik egy PS4 Pro hangjával? De ha nem baj én nem akarom füldugóval használni a laptopokat.
    De amúgy ha megnézed Csaba tesztjét, épp az derül ki, hogy az M1 végig tartani tudta a teljesítményt. Az i9 meg throttling-olt, mint a barom. Szóval mégis könnyebb hűteni és messze nem melegszik annyira.
    Mindezt úgy, hogy a 13-as Pro 94%-ra merült, a 16-os meg 49-re. Ha valakinek ez nem elég meggyőző, akkor azt hisz, amit akar...

    ”Te jöttél, hogy elveri a drágábbat”

    De ne ragadj már le a Dell-nél könyörgöm. Írtam, hogy a 3x annyiba kerülő Mac-nek is ott van a seggében.

    ”Wáááááá, akkor azzal, ami van rá”

    Wááá, akkor leírom mégegyszer: senki nem beszélt telón vágásról. Szóval kit érdekel, mi van rá?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák