Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz erer1000 #11 üzenetére

    ugyanez pepitában: 3.5év együttlét, ez alatt eljegyzés, összeköltözés, majd munkahelyet váltott és 1-2 hónap múlva elkezdett furcsán viselkedni... telefont vitte már mindig magával, mentem haza melóból és belülről benne volt a kulcs a zárban (hogy ne tudjak gyorsan bejutni a lakásba és le tudja kapcsolni a gépet+msn beszélgetést) ...nem szokásom kutakodni, mert alap a bizalom, de mivel itt is "nincs semmi", csak beállítottam msn-en a logolást, aztán kiderült, hogy az új munkahelyen elkezdett kavarni a biztonsági őrrel :U ment aztán a hitegetés, hogy "nincs semmi közöttük, velem akar lenni" ...valamivel később csak lett és ott vége is lett az egésznek... de legalább emiatt gyorsan túl is léptem rajta

    feleségemmel nincsenek titkaink egymás előtt: 7+ éve vagyunk együtt, ismerjük egymás feloldókódjait telefonon, gépen fb-jelszavak mentve vannak, gyakran ha csipog a telefon, kérjük a másikat, hogy nézzen már rá, esetleg válaszoljon ezt-azt... szerintem ez a normális... az már rég rossz, ha a bizalmatlankodás elindul

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Gargouille #133 üzenetére

    én annyiból meg tudom érteni, hogy voltam szintén hasonló helyzetben, neki meg a távolság miatt nem volt más eszköze arra, hogy beigazolja/elhessegesse a gyanúját :K a bosszú rész mondjuk elég erős lett, viszont annak következtében a rendőrfeleség is megtudhatta az igazságot, ami mindenkinek jár :K ha úgy nézzük a végeredmény az lett, hogy a bűnös felek szívtak egy nagyobbat, fórumtársnak adott a bosszú egy jókora lendületet a továbblépéshez és a rendőr felesége is tisztán kezdte látni a dolgokat... csak az eszközöket lehet megkérdőjelezni... az egy dolog, hogy itt nálunk illegálisnak számítanak, de romániára akkor mi vonatkozott, ahol történt az eset?

    ui: nekem anno nem kellett semmi kémprogram, csak a saját gépemen (amit ex is használt) kellett msn-ben egyszer bekapcsolnom a logolást és meg is volt oldva minden :D buktam én is akkor a szétköltözésen, mert a közös 1.5év együtt élés alatt én vettem pl gáztűzhelyt meg a 80ezres tv-be is beszálltam kb felével és ezeket mind ott hagytam, hogy jutányosan kifizet majd 40ezret... ami azóta sem történt meg... nálam a kicsinyes bosszú annyi volt, hogy egyszer molyosan rendeltem neki egy 30ezres vibrátorcsomagot utánvéttel :D ...mellesleg azt is köszönhetem az egésznek, hogy akkor vágtam bele a saját lakásba :K ő meg? akivel megcsalt, az rövid időn belül lapátra tette más miatt és gyereket csinált neki (lehet a sorrend nem stimmel), ezután lett még valakije, akinek ő is gyereket is szült, de nincsenek együtt... nem egy álom az élete... igazából harag sincs már bennem, mert egy jókora lökést adott, amivel hosszú távon csak nyertem, neki meg az ellenkező irányba haladt az élete, ami miatt csak sajnálni lehet...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Timer #140 üzenetére

    mi karácsonykor léptük át ezt a pontot... 1szobásban laktunk, ő a sarokban msn-ezett a leendővel, én meg leültem a fa elé a szőnyegre és almapálinkáztam a karácsonyfával :DDD onnantól márc1-ig nem sokat aludtunk egy légtérben... egy darabig még úgy gondolta, hogy legyünk együtt, majd amikor összefeküdt másodjára az őrrel, onnantól vége volt... (az elsőt még nehezen, de megbocsátottam volna, mert utána ment az ígérgetés, de ez nem sokáig tartott) lényegében 2 hónapig nem tudtam elköltözni, szüleivel viszont meg tudtam beszélni, hogy annyi haladékot kapjak a költözésre, mert volt előtte egy majdnem 1éves időszak, amikor munkanélküli volt a csaj és én álltam majdnem mindent... apjával pár hete is összefutottam patikában, beszéltünk is pár szót, nem volt harag soha... szóval a 2hónap alatt talán 1-2 nap volt, amikor nem a fickónál aludt valami okból kifolyólag, de megvolt a távolság köztünk :DDD intéztem a lakáshitelem és mire március1-el be tudtam költözni, már másik nő jött oda velem :D nem nagyon viselt meg a dolog amiatt, ahogy végződött... és hiába telt el 10+ év, azóta is megvan, milyen jó érzés volt az első este a lakásban, ami izomból le volt lakva, semmi bútor/függöny nem volt és a szőnyeg közepén matracon kellett aludnom :D ...baromi jó érzés volt, hogy "innen nem dobhat ki senki"

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

  • mephi666

    nagyúr

    válasz dabadab #161 üzenetére

    az az ideális eset, ha a 2 fél mindig mindent meg tud beszélni... tiszta sor lenne, ha az egyik kikacsintgat, akkor ezt megbeszélik, megoldják, vagy továbblépnek... csak sajnos sok eset van, hogy jön egyik oldalon a csábítás, nem biztos az illető abban, hogy érdemes-e váltani és 2 szék közül az asztal alá sem akar esni, ezért elkezd sunnyogni... vagy csak anyagi, vagy más érdekből nem akaródzik neki kilépni, mert egyik oldalon jó az anyagi biztonság, de csábítja másik részről a kaland... van millió dolog, ami motiválhatja/csábíthatja az embert... a kommunikáció meg ott csorbul általában a megcsaló fél részéről, hogy nem elég tökös "all in"-t mondani... könnyebb hülyíteni az embert, mint helyből mindent felrúgni az új kedvéért azonnal

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák