Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz erer1000 #11 üzenetére

    ugyanez pepitában: 3.5év együttlét, ez alatt eljegyzés, összeköltözés, majd munkahelyet váltott és 1-2 hónap múlva elkezdett furcsán viselkedni... telefont vitte már mindig magával, mentem haza melóból és belülről benne volt a kulcs a zárban (hogy ne tudjak gyorsan bejutni a lakásba és le tudja kapcsolni a gépet+msn beszélgetést) ...nem szokásom kutakodni, mert alap a bizalom, de mivel itt is "nincs semmi", csak beállítottam msn-en a logolást, aztán kiderült, hogy az új munkahelyen elkezdett kavarni a biztonsági őrrel :U ment aztán a hitegetés, hogy "nincs semmi közöttük, velem akar lenni" ...valamivel később csak lett és ott vége is lett az egésznek... de legalább emiatt gyorsan túl is léptem rajta

    feleségemmel nincsenek titkaink egymás előtt: 7+ éve vagyunk együtt, ismerjük egymás feloldókódjait telefonon, gépen fb-jelszavak mentve vannak, gyakran ha csipog a telefon, kérjük a másikat, hogy nézzen már rá, esetleg válaszoljon ezt-azt... szerintem ez a normális... az már rég rossz, ha a bizalmatlankodás elindul

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák