Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Gargouille #133 üzenetére

    én annyiból meg tudom érteni, hogy voltam szintén hasonló helyzetben, neki meg a távolság miatt nem volt más eszköze arra, hogy beigazolja/elhessegesse a gyanúját :K a bosszú rész mondjuk elég erős lett, viszont annak következtében a rendőrfeleség is megtudhatta az igazságot, ami mindenkinek jár :K ha úgy nézzük a végeredmény az lett, hogy a bűnös felek szívtak egy nagyobbat, fórumtársnak adott a bosszú egy jókora lendületet a továbblépéshez és a rendőr felesége is tisztán kezdte látni a dolgokat... csak az eszközöket lehet megkérdőjelezni... az egy dolog, hogy itt nálunk illegálisnak számítanak, de romániára akkor mi vonatkozott, ahol történt az eset?

    ui: nekem anno nem kellett semmi kémprogram, csak a saját gépemen (amit ex is használt) kellett msn-ben egyszer bekapcsolnom a logolást és meg is volt oldva minden :D buktam én is akkor a szétköltözésen, mert a közös 1.5év együtt élés alatt én vettem pl gáztűzhelyt meg a 80ezres tv-be is beszálltam kb felével és ezeket mind ott hagytam, hogy jutányosan kifizet majd 40ezret... ami azóta sem történt meg... nálam a kicsinyes bosszú annyi volt, hogy egyszer molyosan rendeltem neki egy 30ezres vibrátorcsomagot utánvéttel :D ...mellesleg azt is köszönhetem az egésznek, hogy akkor vágtam bele a saját lakásba :K ő meg? akivel megcsalt, az rövid időn belül lapátra tette más miatt és gyereket csinált neki (lehet a sorrend nem stimmel), ezután lett még valakije, akinek ő is gyereket is szült, de nincsenek együtt... nem egy álom az élete... igazából harag sincs már bennem, mert egy jókora lökést adott, amivel hosszú távon csak nyertem, neki meg az ellenkező irányba haladt az élete, ami miatt csak sajnálni lehet...

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák