Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Kolondrum #15 üzenetére

    A rotikapás kisutánfutótól a daruskocsiig én ülök minden vackon és vacakban ha otthon vagyok, de az biztos, hogy totál mindegy mivel van az ember, pontosan ugyanakkora gyökér bír lenni mindenen.

    Pesten nagyon belvárosban vagyok, csak BKV és gyaloglás van, nincs értelme még rollert sem tartanom. Ami durva, hogy ki az aki a piros lámpát megtiszteli. Hát, nem sokan. Kocsiból még 1-2 átmegy nagyon érett sárgán, egy meg piroson. De a bringa, apám. Az tényleg csoda. Heti legalább 1 alkalommal sikerül majdnem elgázolni valakit, néha 1-1 kabát és pulcsi van csak megrántva, de kellett már töltögetni papírt, mert valakit úgy elkapott a kormánnyal a gyerek, hogy leb@szta a földre, mint a sz@rt. Hogy ezt miért nem lehet megállni, azt sosem fogom megérteni. Okay, menjen át tök üres zebrán vagy mire átért a tömeg. Kit érdekel, az egész ország pisál a szabályokra, legalább agyat használ. De a rohadt gyalogos tömegbe miért kell beleszállni, az tényleg a totál agyhalál :N

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák