Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BiP

    nagyúr

    válasz F_Gergely #17 üzenetére

    Az X-com-ból jön most egy új játék. A sorozat megélt már sok rossz próbálkozást, de most visszatérnek a gyökerekhez, felülnézetis 3d-s taktikai játék lesz, (persze jobb kinézettel, kis akcióval fűszerezve), de így emészthető lesz egyből.

    Itt is azt kellett volna, hogy az eredeti játék stílusához hasonló dolgot adjanak ki, csak új köntösben. Szerintem kajálná a nép. Én biztosan.

    [ Szerkesztve ]

  • Silenzio

    addikt

    válasz F_Gergely #17 üzenetére

    Fenét rugaszkodtak el. Nem figyeltél, vagy ennyire nem emlékszel az eredetire? Ugyanúgy a corporate bűnözés világáról szól. A szindikátusok harcáról. Ugyanúgy kibernetikai monstrumok állnak a középpontban, és a régi taktikák is mind visszaköszönnek, ott van pl. a Persuadertron is a trailerben, mikor a fickó fejbelövi magát. Ugyanaz a világ más műfajban. A C&C Renegade akkor eleve a wc-be való, mert nem RTS? Vagy a Dark Messiah of Might & Magic, mert nem körökre osztott stratégia? Na ná, hogy nem. Egyébként én is régi motoros vagyok, de szerintem nem volt egy nagy eresztés ez a Syndicate. Legalább 5x ültem neki, és annyira nyomott, olyan semmilyen kis anyag, hogy mindig halálra untam magam rajta. Még a színvilág se volt cyberpunk. Pasztellszínek, sárga, zöld, miért? A Syndicate Wars már sokkal érdekesebb volt. Éjsötét cyber noir rengeteg fényreklámmal és anime trailerekkel a háttérben. Na, az autentikus volt.

    https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Új hozzászólás Aktív témák