Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz lionhearted #13 üzenetére

    Nem feltétlenül. Mert mikor androidon lapozol jobbra vagy balra, a háttérkép nem egy teljes képernyőnyit ugrik. Legalábbis nekem nem úgy tűnik. Pár screenshottal ki lehetne mérni, de most ehhez sincs kedvem. :D
    Szóval azért nem kell annyi széles kép, mint ahány oldalt lapozunk, de biztos, hogy 1080-nál szélesebb kell.

    Amit persze lehet találni a neten... de ez a felbontás, mondjuk a 8Mpx már elég ritka. Legalábbis a nem családi képekből, hanem olyanokból amiket általában kirak az ember háttérnek... Na mindegy, majd meglátjuk. :)

    @Blyan:

    A 400 vagy 441 ppi már oly mindegy. Azért lett pont 441, mert a full HD ennyit ad ki. Az meg elég sokhelyen szabvány, így adja magát, hogy 1920x1080p legyen a következő lépcsőfok és ne mondjuk 1592,5x 932,3 pixel.
    Tehát ezzel nincs semmi gond szerintem. Ez után van az a lépcsőfok ami már szerintem is értelmetlen lenne egy mobilban. A 400 körüli ppi még rendben van nálam.
    Elvégre a legtöbb film ma már ebben a felbontásban van, sok kép, játék stb mind erre lett "optimalizálva". Nem hülyeség a 1080p.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák