Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz Bunken #26702 üzenetére

    Most külön beálltam ilyen helyekre csak ugye értelemszerűen a 3070@3070ti,144hz/143 fps-ről nem ejt ekkorát.
    A 8700k@4.8ghz-n az egyik magot terheli, de a közelében sincs a 100%-os terhelésnek, pedig a fent említett vga-hoz elég karcsú a procim UWFHD-ban, ergo ha valakinek akkor nekem lehetne cpu limitem.
    Ehhez képest a 2600x-ed gyengébb egyszálas teljesítmény terén, de egy RTX 2070-el azért elbír vígan.
    A kiadás óta itt vagyok a topickba, jó sok vga/cpu párosítást kipróbáltam vele, de akármit rakok alá vannak becsuklásai a gépnek és főleg ha elkezded modolni (Jazzy-vel boritékolható, de vitathatatlanul szép ezért használom én is).
    Ja és ha cpu limitem van akkor hogy lett egyre jobb a fps számom a vga cseréknél, mert a setup full ugyan az csak a vga cserélődött (980ti->1080->1080ti->3070)?
    Ez a játék ilyen, tele van buggal a fények kezelésénél (teljesítmény vesztés főleg mod környezetben), a forgalom betöltésénél (egy időben ki kellett kapcsolni a mapp-et, hogy ne nyekkenjen be amikor egy blokknyi járművekt betölt), de volt mikor egy egy mod kamionon túl sok volt a tükröződő felületet vagy éppen a tükröket kellett tiltani/butítani. Ezen felül a memória kezeléssel is gondjai volta a játéknak amit a fene sem tudja, hogy megoldottak, de a registryben kellet valamit anno átírni, hogy egyáltalán menjen. Na meg emlékszel Steven (azóta törölte magát) fórumtársra aki a Brutál mod teremtője volt és mi meg teszteltünk neki, azért ő szépen átírta a kottát és el is mondta a véleményét a motor/játék működéséről...egy kalap ganéj😋

    Ez sajna ilyen :)

    Cpu limitre nincs megoldás max ha mindent maximumra tolsz a beállításoknál, hogy vga limites környezetet állíts elő... elvileg.

    Különben fentebb már írtam, hogy az AB-vel magonként is ki tudod rakni a mindent is osd-re, nekem is úgy van.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák