Keresés

Hirdetés

  • Elden Ring - Shadow of the Erdtree teszt

    gp Több, mint két évet kellett várni az Elden Ring első, és valószínűleg egyetlen kiegészítőjére. Megérte vajon a várakozást?

  • T Phone 2 Pro - majdnem mindenben jobb

    ma Az első körös magentás szolgáltatói telefonok ugyan nem voltak drágák, de sok kompromisszumot követeltek meg. A második generációs páros minden szempontból fejlődött, miközben az árazás maradt.

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz sxxorp #15328 üzenetére

    Kontraszthoz meg fényerőhöz vesd össze Z3C-t a 808al gsmarénán. Főként a samukra jellemző a túlszaturáltság, nokiákra nem igazán volt. Annak is vannak hátrányai, beltéren nem is hatlamas a különbség (de bőven van), csak most kültéren szontyolodtam némileg el. Clearblack is hasznos, nem látszódik az érintésérzékeny réteg mint a Z3C-nél, és beltéren is a fehér az fehér, a fekete meg fekete, nem nagyon sötét meg nagyon világos szürke (tudom, az ips ilyen, ezt előtte is tudtam). Ha lesz nap, csinálhatok képet kint a két kijelzőről ha a tudományos érdeklődés hajt...

    Adaptív fény mindig be van kapcsolva, kevés dolgot gyűlölök jobban mintha nem alkalmazkodik a kijelző (pl párom céges 635öse).

    Tippeket köszönöm, és jogos részben a kritika is - SLM-el szemeztem, de konkrétumot nem találtam hogy mitől eszik kevesebbet, addig meg -már elnézést- de annyi placebo meg városi legendába futottam bele, hogy enélkül nem rakom fel.
    A különbségeket végignéztem, és szinte semmi sem maradt ami 'nagyon kellene' belőle, mert csomó mindent az alap fw-el is meg lehetett szerencsére oldani. De ha tudjátok konkrétan mivel fog akkut a slim, akkor nekiveselkedek (meg a mentésnek, mert a pc companion W10en nem működik normálisan). Ha csak nem játszok vagy fotózok, látszólag mindegy mit használok, a kijelző zabál; készenlétben meg alig merül.
    Greenifyba azért érzéssel pakolom a cuccokat, egyedül az opera amit megérzek ha hibernálva volt, inkább kézzel szoktam kilőni.
    Staminában nekem is be van kapcsolva a teljesítménycsökkentés, nem játszok, nem zavar (RR3-at próbáltam kétszer, így is jól fut, ill a photoshop express ami még erőforrás igényesebb, de az is jól fut így is.)
    GPS egy ideje nincs tiltva, mióta értelmes időjárás progit használok (grafikonon visszanézve gyakorlatilag csak a fényképezésnél és navinál kapcsol be). 2G tuti kevesebbet eszik, legalábbis idáig minden telefonomnál így volt. Mobilnet le van kapcsolva, csak ha valahova gyaloglok, olyankor kapcsolom be, de napi fél óránál nem több, és csak akkor nyomom be az LTE-t, ha valami webes dolgot akarok megnézni gyorsan, egyébként a levelek/üzenetek pont jól elvannak Edgen.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ:új Bryton Gardia radar 32k, Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák