Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sxxorp

    őstag

    válasz Williamgrant #11420 üzenetére

    Szeretek nem apucihoz rohangálni, hanem megbeszélni, és a téma súlya sem az a kategória :)
    Valahol sztem nagyon érezhető, h ez a lépés sem igazán volt a legmegfelelőbb a helyzet megoldására - de mindegy :DDD
    Szóval semmi gond; a válaszodat viszont köszönöm, már a második nagyon jó válasz ebben a fórumban, ami valóban segít és teljes körű.
    :R

    És akkor a régiek által imádott újonc-problémák:
    1. mágneses töltőfej, OK, Wsken: honnan lehet viszonylag normális áron rendelni, úgy, hogy minél hamarabb megérkezzen? Jó az alap, fekete verzió is ugye, nem kell LED-es?
    2. üveg, Nillkin, esetleg hasonló minőségű alternatíva: uaz., honnan lehet viszonylag normális áron rendelni, hogy minél hamarabb megérkezzen?
    3. tok... bőrtok, vagy Ringke Fusion?: soha nem volt még se kemény se szilikontok a telefonjaimon, csak csíptethető vízszintes bőrtok, futáshoz, bringához ez a tökéletes, és ez a méret még elviselhető így. Ilyet esetleg tud vki? És/vagy a Ringke Fusion az olasz forrásból?
    4. érdemes várni a root-tal bármi miatt (garancia-érvényesítés, stb.)? jó lenne minél hamarabb, ne nagyon éljem be a telefont.

    Egyébként üdv mindenkinek, most már megvan a Z3C. Mikor az előző posztok születtek, még nem voltam Z3C-tulajdonos, én is az utód bejelentését vártam, h milyen lesz, és min. a Z3C árcsökkenését utána.
    Már régen követem a fórumot, Motorola Razr i-m volt és hasonlóan kompakt, de korszerűbb, kategóriájában még ütősebb telefonnak csak ezt (és elődjét a Z1C-t) láttam. Amúgy is sűrűn a Sony felé húz a szívem, volt X10 Mini Pro-m, Xperia Mini Pro-m is -> a kicsi szép :D (inkább az Angliából rendelt Motorola volt kitérő, nagyon jó lehetőség volt akkor, és 2 évig megelégedésemre szolgált ki)
    Időnként ránéztem, hogy is fogom megvenni, hiszen nagyon nem szívesen adok 60-70 eFtnál többet egy általában bő 2 évig jó eszközért, amivel történhet 1-2-x dolog. A rendes ára mostanában 150e Ft volt - no way. A szolgáltatós rablánccal (1év, a 2 éves csak 2eFt-tal volt olcsóbb...): 120 az én csomagomban.
    Egy élhető alternatíva maradt: Expansys, 122eFt, még találtam is egy illetőt, aki volumenkedvezményével 114 körül meg tudta volna oldani szállítási költséggel együtt.
    Tegnapelőtt viszont jött egy hirdetés, hogy 78eFt lenne egy alig használt Z3C. Felhívtam, normálisnak tűnt, és magától lealkudta 70-re :D Időközben kiderült, hogy a Z5C SD810-zel jön, és a fotókon sem jött be.
    Így, tegnap Visas listájával (még1* köszönöm!) felszerelkezve várom a használt telefont (a Z5C bejelentése alatt), erre kiderült, hogy szinte bontatlan (azt mondta, csak azért kapcsolta be, mert kértem, h a szerviz-menüben nézze meg, mi a helyzet), 1 órával a vásárlás után hirdette meg! S6-ja van, csak az előfizetésre van szüksége, ezért nem kell neki. 18,000Ft-os havidíjával nem csoda, hogy kifizette a Z3C neki csupán 6eFt-os árát, így részletfizetés nem terheli a telefont :) Felhívtuk együtt a Telenort, az IMEI nem tiltott, többszöri csavarással feltett kérdésre a telefon a csomag nemfizetése esetén sem tiltható, mert nincs rá részletfizetés, csak a szerződő kötbérezhető. Az adásvételiben is rögzítettük ezt.

    Így van egy 2 évig gyártói garanciás vadonatúj Z3C-m, 70eFt-ért. Ennél lejjebb nem nagyon fog esni az ára, akármennyit várnék. Szépséghiba a Telenor-függés, de erre is található gyógyír, nincs 2eFt ;)
    Remélem épségben működik majd jó ideig, és tényleg semmi gáz nem lesz. Viszont a hiányzó tartozékok beszerzéséig korlátozottan tudom használni, ezért kérlek segítsetek a fenti 4 pontban :)

    Bocs, ha hosszú lett, de a végére A NAP POÉNJA ebben a témában számomra:
    a tegnapi bejelentéssel együtt az Expansysnál az ár felment 122-ről 132eFt-ra!!! (lehet, h magyar ÁFÁ-s lett?)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák