Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F_Gergely

    őstag

    válasz BoneDragon #3677 üzenetére

    "A telefon átvizsgálása során külső mechanikai hatások nyomait találtuk!
    A fentiek alapján a készülék garanciáját a mai nappal megvontuk"
    Ez csak egy a sok közül, tele van velük a net, én is otthon javítottam a telefonom, mert vagy megvonják a garit vagy egy teljesen más telefont kapsz vissza, és mikor a fórumtársak jelezték hogy más az IMEI egyszerűen lepattintották őket hogy átvették a telefont, innentől kezdve HELLO... És igy megint csak ugrik a gari hiszen tök más a telefon száma mint amire a garijegy szól...
    Komolyan nem értem a Sony-t... Nagyon kiváncsi vagyok a HTC telefonom hogy kapom vissza, egy pár éve még az ő szervizük is csapnivalóan szar volt, aztán átadták a cseheknek a készülékjavítást, de a fórumban most eddig csak pozitív visszajelzések jöttek pl sérült volt a ház leadta gariba valami hiba miatt és még a sérült készülékházat is kicserélték, pedig nem lett volna dolguk.
    Engem igazából az háborít fel hogy egy 200 ezres telóról beszélünk ami felső kategória egy prémium telefon, és ehhez ilyen szervizháttér párosul?... :W
    Örülök hogy nem vettem meg a Z2-t pedig megjelenés napján már meg akartam venni, csak a HTC-ből okulva gondoltam megvárom a visszajelzéseket, és örülök hogy így tettem :U

Új hozzászólás Aktív témák