Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTommi

    aktív tag

    válasz T. I. #17997 üzenetére

    Nem inaktiváltad véletlenül a mini alkalmazásokat? Ez azokhoz tartozik. Az alkalmazások menüben nézd meg, hogy aktív-e.

    Más: Valaki kérdezte korábban a kijelzőidőt. Nálam folyamatosan 6,5 illetve 7 óra jön ki 100%-ról 8% ig.
    A beszélgetési idő 3,5-4 óra, folyamatos wifi-vel illetve email szinkronnal. A zenehallgatás kb 5 óra. Böngészés változó, kb az is átlag 5-6 óra.
    Ami tapasztalatom szerint sokat gyötri a rendszert, az a Viber, a Messenger és a FB. Ezek nálam ki vannak iktatva, illetve a gyári google applikációk mint a film, hír stb. mind inaktívak. A telefonom nem rootolt, de a rendszer szintű alkalmazásokat így is lehet inaktiválni. A Viber helyett nekem a WhatsApp jött be, A Chrome is tudja zabálni a telepet, de eddig nem foglalkoztam más böngészők kipróbálásával.
    Ja, még annyit, hogy a Stamina 15% nál kapcsol be és a fényerő 80% on van folyamatosan, de az adaptív fényerőt kikapcsoltam.
    Ha valaki hasonló módon használja a telót, akkor elvileg a Z2 hozza a fent említett üzemidőt. Nekem általában ez két nap, de volt már lazább napom is, amikor a számítógép helyett a telón nyomtam a netet. Na akkor pont nap végére kifogyott a nafta.

    SXZ2 és SXZ5c

Új hozzászólás Aktív témák