Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fuxosbömis

    tag

    válasz Bog #301 üzenetére

    Ismét leírom.....olvasd vissza az összegzést! Különösen az utolsó mondatot: "Nyilván minden készülék tekintetében adódnak olyan aspektusok, amelyek vagy objektív szempontok szerint igazolható, vagy szubjektív kompromisszumként tűnnek fel, az Xperia XZ azonban sajnos átlépte ezek kritikus szintjét."

    Ezt azután írja le, hogy előtte a kamera kivételével mindent faszának talált. Milyen aspektusok meg kompromisszumok? A 3 GB memória? Az iphone akkor azért szar telefon mert csak 2 GB memo van benne, korábban meg ennél is kevesebb volt. Nem hiányzik belőle, azt írja alice, akkor meg minek bele? Azért, hogy lehessen villogni vele a társaságban? Az én telómban 4 GB ram van, húúúúúúúúúúú de menő vagyok.....vagy a képernyő felbontása a kompromisszum? Alice erre is azt írja, hogy a képernyő is fasza. Tovább nem is sorolom.....mik azok a kompromisszumok meg aspektusok? A kameráról annyit, hogy elolvastam néhány más kritikát is....kb. az összegzés az az, hogy a kamera rendben, de vannak jobbak is. Ettől még nektek elhiszem, hogy ti (ebben az esetben Alice) csak gyenge fotókat tudtok lőni a Sony telefonnal. A saját tapasztalatom vegyes (z5), lövök vele tökéletes képeket lehetetlen helyzetekben és ennek az ellenkezője is előfordul....de mivel nem vagyok fényképész, különösképpen nem zavar.

    Ez a cikk szakmailag gyenge. Vagy egy teszt megírásánál az a fontos, hogy az elnyerje az olvasóközönség nagy részének a tetszését?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák