Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m1lan

    őstag

    válasz unravel #166 üzenetére

    vízálló? mi a véleményed azokról akik telefonnal zuhanyoznak? :)) én soha nem éreztem késztetést egy műszaki cikk vízzel való kimosására.
    a mondatod másik fele szimpla hazugság.

    Ha a reklámban víz alatti képeket csinálnak vele, akkor jogosan várja el az ember, hogy ugyanezt ő is megtehesse anélkül, hogy tönkremenne a több százezres készüléke. Nem feltétlenül kell fürdeni vele, elég csak egy nagyobb esőre, vagy egy véletlen balesetre gondolni, mondjuk hogy elmész horgászni, és belepottyan a telefonod a vízbe. Nem egy embertől vonta meg a garanciát a nagyon jó fej Cordon, mert az alig pár napja vásárolt készüléke beázott a strandon, vagy amikor lemosta a csap alatt.

    Miért lenne hazugság a mondatom másik fele? Láss is, ne csak nézz. Itt a fórumon majdnem minden Sony telefon topikjában megerősítik neked, hogy olyan frissítés ritkán érkezik, ami ne lenne rosszabb az előzőnél.

    A user errort ne soroljuk ide.

    Szóval ha a gyártó nem tud szoftvert írni a készülékére, az user error. Szuper.

    Tudnál mutatni pozitív példát Sájomi garanciális ügyintézésre? Én négy Cordon-ost linkeltem, de van még bőven ha kell.

    Eddig még nem láttam sehol, hogy bárki is panaszkodott volna a Xiaomi garanciájára. Neked nem volt garanciális problémád? Akkor milyen alapon véleményezed? Az arányokat nézd meg, mert 100 negatív vélemény mellett 4 pozitív minden, csak nem jó.

    még valami: azt írtad ha elromlik a ChinaPhone akkor vissza kell küldeni Kínába .. ez elég gáz. Ismersz valakit akinek ez gyorsan, zökkenőmentesen lezajlott?

    Nem, de olyat már hallottam, hogy az általad ajnározott Cordonnak egy hónapig tartott megjavítani a készüléket. Ennyi idő alatt a ChinaPhone is visszajön Kínából, és ott a legtöbbször egy teljesen újat kapsz vissza.

    Részemről a vitát lezárom, szemellenzős Sony fanokkal nem érdemes. Használd egészséggel valamelyik csodakészüléküket, aztán majd ha vettél egy normális telefont egy normális gyártótól, akkor majd rájössz, hogy mekkora hülyeségeket írtál.

    Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

Új hozzászólás Aktív témák