Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bozek

    nagyúr

    válasz Mircinko #2937 üzenetére

    Persze, majd írok róla, ha már kicsit több időt töltött el a telefonon. Elsőre persze kellett a root, hogy a sok kínai cuccot kiirtsam, de most már oké minden.
    Pár dolgot hirtelenbe leírok azért:
    - Eddig még gyorsabb, mint a 4.1.2 (bár annak a sebességével se volt gondom), de még nem is telepítettem fel a cuccaimat.
    - Ma egyszer meghülyült, az Xperia billentyűzet alkalmazás folyamatosan leállt és nem működött a vissza gomb, de az újraindítás segített. Igaz, SwiftKey-t használok, a vissza gomb meg megjavul a képernyő lezárása és feloldása után. :)
    - Sajnos a beállítások menü fehér hátteret kapott, ez annyira nem tetszik.
    - Az "Áthelyezés az SD kártyára" továbbra is a belső tárhelyre pakolja a cuccokat, szóval csak a szöveg lett más.
    - A sorozatfelvételnél nem a Z1-nél látott megoldás van, hogy megjelennek félkörben a képek, de attól függetlenül működik. Amíg nyomva tartjuk a gombot (vagy ha be van kapcsolva a "Felvétel érintésre", akkor a kijelzőt), addig fotóz egymás után. Viszont csak kiváló automatikus módban találtam meg a sorozatfelvételt. Mondjuk maradok a CameraPro-nál, mivel ott be lehet kapcsolni, hogy fókuszáljon minden kép előtt.

    És amit direkt a végére hagytam. Ugye ismeri minden Xperia tulaj a minialkalmazásokat? Na, a 4.3 esetében immáron nem csak a beépítetteket tudjuk használni, hanem bármelyik widget-ből tudunk mi is sajátot készíteni. Sokáig a Floating Widget-et nézegettem, hogy lehet meg kellene venni, de ez az újítás megoldotta a problémám. :)

    Egyelőre ennyi, ha valakit még érdekelne valami, kérdezzen nyugodtan.

    (#2938) B.F.G.: Nem haragudtam meg, majd megy a PÜ is, csak kicsit összeszedem a gondolataim. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák