Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pepe091

    MODERÁTOR

    Elolvastam a tesztet. Van néhány dolog amit nem értek. Az akksi nagyon le lett húzva, mikor az itteni tulajok mindegyike azt írta, hogy kifejezetten sokat bír, és más tesztekben is kifejezetten dicsérték. Azt tudom elképzelni, hogy még nincs bejáratva az akksi, és ezért merül gyorsan, ami új telefonoknál reális, kell egy kis idő míg rendesen kezdi el használni.
    A fotós rész lehetne kicsit kidolgozottabb, hogy nem alap beállításokkal milyen képeket készít, mert már erről is beszéltünk korábban, hogy ha minden auto-n van akkor gyatrábbak a képek, mintha játszi kaz ember a fehéregyensúllyal.
    A JB hiányát végképp nem értem miért negatívum, mikor ti is tudjátok, hogy jön majd rá. Az meg szerintem korai lenne, hogy egyből azt pakolják rá, mikor más gyártók új telefonjain (LG optimus 3D) még GB-vel jöttek ki.. Frissítés téren még nem kellet csalódnom a Sonyban..
    Összességében, azért korrekt a cikk. Úgy néz ki megvan a következő telefonom.

    #21 peestee83:
    Milyen kezdő árra? Ott van a T-s ár a cikkben, és már lehet kapni egy két GSM boltban is itthon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák