Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csiziktomi

    senior tag

    válasz toth87 #19776 üzenetére

    Naszóval én legalábbis mielőtt az első androidos telómat megvettem elolvastam mindent róla és nem volt meglepő hogy milyen kehei vannak.
    Nem voltam rest elolvasni hogy mit kell csinálni a droiddal hogy jobb legyen( mint mondtam ez nem telo függő)
    Erre gondoltam hogy el kell dönteni mi az amire használni akarok egy telót.Ha nem kell az okostelefon rész hanem elég ha zárt oprendszeres akkor elég olyat venni.
    Az almáról nem tudok mit mondani nem volt olyanom csak nyomkodtam(van a családban).Teljesen jó.Az hogy tökéletes azt nem tudom ...DE ne felejtsük el egy olyan ország találmánya ahol kiírják a visszapillantóra hogy ami ott van az közelebb van a valóságban:)Szóval az biztos ,hogy hülyebiztosan kell mennie.
    A droid meg olyan amilyen .Ha valaki nem akar szopni vele akkor nem szabad ilyet venni:) MP3-at +fényképezőt tudó készüléket majdnem minden gyártó gyárt zárt oprendszerrel is.

    Amúgy abban igazad van ,hogy ha már pénzt adunk ki valamire az működhetne is akár.DE ez majd a droid 100.x verziója lesz talán:)

Új hozzászólás Aktív témák