Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz BaLee #29200 üzenetére

    ... és #atenza is...
    Persze cseréljétek le, saját telefon, saját döntés. :C

    De ne mááá :W
    2013. július óta 141 db. fénykép van benne. (valszeg akkor volt firmware csere, mert a telefon régebbi)
    Gyári JB és soha, de soha nem volt gond az albummal, sosem kellett törölni az album adatokat vagy mi... sem a widget-be kirakott pörgetőssel, sem pedig pedig az Album ikonnal használva nem volt gond... A telefon ugyan a Greenify program miatt root-olt, de azonkívül sima user vagyok... Flashtool-os és teljes gyalulás utáni telepítés volt anni, egyébként semmi különös. Na már most... ha nekem nem volt gondom soha, akkor nem biztos , hogy a telefonnal van a baj! Vagy sikerült a lagdroidot szétfosni rajta, vagy egyéb user error. Ha van más ötleted, hogy nekem miért volt jó és neked vagy akár másnap miért rossz, akkor hallgatlak.
    Ugyanez a helyzet a rejtélyes hívás bugra, van egy maroknyi kisebbség akinek nincs (ahogyan nekem sem és még a múlt héten írta néhány ember, hogy nekik sem), közben meg sokaknak van... :F

    Félő, hogy előbb utóbb az új telefonnak is lesz valami hibája, mert a skynet vagy lagdroid (ahogy én csúfolom) élvezeti értéke erősen felhasználó függő
    One Mini (kvázi kihalt), Lumia 925, Z1C, P6 fórumokat pl. rendszeresen olvasom és valahogy ott sincs tökéletes telefon.
    Sorrendben az előző sorozathoz:
    repedező keret // eddig semmi komoly // vaku vs hátlap vs fólia probléma, karcolódás // wifi gyakori eldobálása

    Szerk: :)) :D
    Azért skynet, mert a mobilarenás topic-okból az szűrődik ki, hogy a rendszer uralja nemcsak a gépet az ember helyett, hanem néha az emberek idegeit... és tudjuk, hogy mi lesz, ha a skynet egyszer elszabadul :D
    De azért vagyunk, hogy uraljuk és ahogy a Barney is megmondta: Challange accepted ! :D

    [ Szerkesztve ]

    Meliora sunt bono inimica

Új hozzászólás Aktív témák