Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rusi

    senior tag

    válasz Örni #74 üzenetére

    Basszus, igazad van, nem a sima videóbeállítások között, hanem teljesen külön üzemmódként van benne a lassított felvétel. Elnézést, tényleg VAN benne ilyen, és tényleg 120 fps.

    Egyébként nyilván nem azt írtam le, hogy feltétlen szériahiba lenne az M5-nél mondjuk a hibás akkukijelzés. Ráadásul elsősorban szoftveres hibára gyanakszom (ami viszont ugyanakkor szériahiba is lehet, mivel a szoftver nem különbözik egy másik példányon sem). Viszont mégis hogy győződtem volna meg róla, hogy csak ez az egy darab hibás? Kérjek még 5-10 darabot az XXL-től (vagy adott esetben a hazai képviselettől), aztán használgassam azokat is 1 hétig, hátha ott nincs ilyen hiba? Ezek a dolgok igenis kínosak, egyetlen darab esetén is, főleg 130 ezres ár mellett. És egy Sony-tól azért hadd várjam el, hogy képesek ilyen bakik nélkül lerakni az asztalra egy szoftvert. Mert ha egy 30 ezres noname kínai szutyok csinál ilyeneket, az szintén kínos, de a világ egyik legnagyobb szórakoztató elektronikai cége talán komolyabb ennél. Természetesen tudom, hogy a többi nagynál (Samsung, Apple stb.) szintén vannak szoftverhibák, csak ez az akkujelzéses dolog finoman szólva sem mehet(ne) át semmilyen ellenőrzésen. Ha én feltöltök csutkára egy telefont, akkor az ne 90%-kal kapcsoljon be utána, ezzel rontva az amúgy sem túl extra üzemidőt. No meg visszafele is igaz, ha lemerül 18%-ra, aztán a töltés elindulásakor már 30%-ról kezd, ne már.

    Mobilaréna (2010-2017)

Új hozzászólás Aktív témák