Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluigi

    senior tag

    válasz Permet Elek #806 üzenetére

    Csak csipkelődöm... :DDD Nekem is ingyen volt így aztán, hogy mennyit ér vagy mennyit nem... ebbe nem akarok belefolyni. Az "üvegről" kár vitát nyitni... Az elérhető adatok alapján alumínium-szilikát üveg. Ha szerinted "plexi" ám legyen. Nem vitázom. Egy forrás megjelölés azomban továbra is érdekelne, mint ahogy azt annó is jeleztem burkoltan. :P

    Maradjunk annyiban bármi mást is vehettem volna ha akartam volna. Belefért volna a büdzsébe a felsőház is. Csak hát minek... Jól hangzanak a nagy ppi értékek, az erősebb SOC a több Ram. Csak kihasználni nem tudom. Sajnos a koromnál fogva már ehhez is szemüveg kell a kisebb betüméreteknél. A hatalmas mérettel is jól lehet vagizni bizonyos körökben, csak nekem már az L is egy hajszállal nagyobb a kelleténél. Na meg erősen ki is nőttem már ebből.

    A lényeg ahova ki akartam lyukadni... Az TÉNY hogy messze nem a legerősebb paraméterekkel rendelkező készülék a mezőnyben. Villogni sem nagyon lehet vele. Ellenben ha tényleg használható, a legkevesebb kompromisszummal (bár ez is relatív) bíró készülék kell valakinek, nem fog csalódni. Nevezzük arany középútnak.

    Amiért meg a csipkelődés megíródott, csupán annyi hogy elég sarkos, erős, lesz..ozó véleménnyel voltál az elején, és örömmel látom, hogy ez azért finomodott ;)

    [ Szerkesztve ]

    A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

Új hozzászólás Aktív témák