Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Enclave

    aktív tag

    válasz Nagya21 #14034 üzenetére

    Köszönöm a tippet de én nem tartom valószínűnek, hogy bárkinek is lenne kedve úgy akkut cserélni, hogy lehet egy hibásat kap és egy akkut kipróbálni több napba is telik...

    Gondoltam rákérdezek, hátha akad itt valaki aki mélyebben benne van az elektronika témakörében, esetleg NYÁK-ot tervez és találkozott már ilyesmivel...

    #14044 zolnagy: Azt írtam, hogy pár héttel ezelőtt még tökéletesen működött, aztán egyszer csak úgy este 23-tól reggel 6-ra 40%-ról totál lemerült az akku nulla használattal és nem szólt az ébresztő sem, így vettem észre, hogy gond van az akkuval. Előtte napokban még lazán bírt 2 napot is egy töltéssel.Talán valamikor azon a hétvégén ejthettem le ám nem vagyok 100% biztos benne, de közben beteg is voltam (ágyban feküdtem egész nap lázasan), így nem használtam a telefont, csak 1-2 másodpercig amíg ránéztem az üzenetekre, ezért nem tudom, hogy a leejtéssel összefügg-e vagy sem. Amikor jobban lettem és mentem volna dolgozni, előtte nap töltöttem fel kb. 40%-ig 23 körül, aztán mentem aludni és merült le reggel 6-ra, azóta megállás nélkül ezt csinálja de biztosan nem szoftveres eredetű. Csupán azt nem tudom, hogy a NYÁK-kal lehet-e valami, vagy az akkuval... Azért köszönöm a tippet :)

    Semmi sem állandó, csak a változás.

Új hozzászólás Aktív témák