Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mathaus=)

    senior tag

    Sziasztok! =) Na én leirom a szerény kis tapasztalataim a telóval kapcsolatban ! =) Cypress kijelzős az X8-am és van benne multitouch amit ez alapján csináltam meg ! =) Valamint FroyoBread v009-et használok mert szerintem ez a legmegbizhatóbb és nem eszi az aksit, valamint igaz h a GingerDX ROM elvileg tud videót felvenni, amint azt átkonvertálom a számítógépen a Sony Vegasnak megfelelő formátumba nem egyenletesa videó sebessége... Ezt ugy képzeljétek el h kb 5 mp a videóbol olyan mintha lassitott felvétel lenne megint 5 meg gyorsított és ez igy megy a videó végéig... Szal videózásra még a GingerDX-el nem alkalmas az eszköz. :) Amugy akinek Cypress kijelzője van nagyon örülhet mert pontos a dualtouch és nagyon gyors is... Még h nem elég a hardver hozzá... -.-"" Ami kell hozzá amit a videóban mutat : egy QR kód olvaso progi, terminal emulator, és ugye a fájl amit a QR kód segítségével töltöttünk le, valamint a Marketról ingyenesen letölthető AndroZip program !!! Figyelem, a videóban amikor irja be h insmod /sdcard stb akkor figyeljetek h az insmod után SZÓKÖZ van és amikor az AndroZipet irjátok be akkor figyeljetek a kis,- és nagybetűkre ! =) Remélem tudtam azoknak segiteni akik nemnagyon értették h Cypress kijelzőn hogy lehet előcsalogatni a multitouchot !! =) Szépnapot !

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák