Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomy86

    addikt

    válasz papeti01 #10708 üzenetére

    Több Sonys topikot is olvasok, de eddig sehol nem írták, hogy a hivatalos szerviz problémázott volna a root miatt (bolti garancia az más). Ráadásul a fellépő hibák nagy része esetén vissza lehet vonni a rootot, ill visszatenni egy rootolatlan rendszert. Viszont más márkánál olvastam (ha nem is sokszor) garanciamegvonásról root miatt, tehát semmi sem 100%.

    Menteni nem nagyon kell semmit, mert minden megmarad. Mit mentenél egyébként? Sms-ekre pl. SMS backup & restore (sd-re ment) vagy SMS backup+ (sms-eket és híváslistát is ment a google fiókba)

    Nem tudom mit törölnél még a linkelt listáról. Persze pl. a gmail vagy youtube appot is törölheted, de mást (bár a maradék nagy része a rendszer működéséhez kell, de biztos van még közte nélkülözhető program) célszerűbb előbb jegelni pár napig és ha nem okoz gondot a hiánya, akkor törölni.

    szerk: az a root leírás jó, amit találtál. Az abban szereplő programokat használd.

    Ha root közben elakadsz küldj privátot és segítek. Sokáig fenn vagyok viszont későn kelek. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák