Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rtzmp

    aktív tag

    válasz hurrikan #1964 üzenetére

    remélem, hogy így van :)

    először amit csináltam: telefon jelez, hogy van friss szoftver, kell PC hozzá. SEUS install után a szoftvert frissítettem a progi utasításai alapján. Remélem abban nem bénáztam, mert az elég egyértelmű volt. Bekapcs után pár órával vettem észre, hogy nincs net. Küldés szolgáltatzóhoz SMS (06209000749 "BEA"), visszajövő sms-re jön a lenti válasz. Ha kézzel akarok felvenni hozzáférési pontot, akkor meg a mentésre nem csinál semmit. Vodafonos, ás T-s kártyával mindez csont nélkül, csak telenorossal nem megy. (Se a NextTel-nél, se Telenornál nem tudtak mit kezdeni a problémával)

    Most másodjára annyi különbség volt, hogy a telefon jelezte, van új szoftver, letöltse? (PC nem kell hozzá). Én OK-ra tappintottam, vártam kb 10 percet és az új szoftver rajta volt. Tehát sok mindent elrontani nem tudtam.

    Beállítás meg elvileg automatikusan megy pár perc múlva a telefon letölti magának, de valóban lehet kézzel ([innen]) is megadatni illetve lekérni konfig üzenetként, azt meg [innen]. Kézinél mentéskor semmi nem történik, mms-nél meg a lenti hibaüzenet.

    nem hinném (de előfordulhat), hogy én vagyok a béna :B

    Törekedjünk olyasmikre, amik elősegítik a békét, és amik egymás épülésére vannak. (Róma 14:19)

Új hozzászólás Aktív témák