Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • €uro

    őstag

    válasz adriano18 #1848 üzenetére

    Nem tudom. Talán.

    Amit tudok, hogy ezt a fóliát úgy kell feltenni a telefonra, hogy lényegében el kell áztatni vízzel. Amikor a mobilra simítottam, még csúszott-mászott a felületen. Majd szép lassan kezdett tapadnii. Miután az összes fóliát a helyére tettem, 24 órát hagytam száradni. 12-24 óra volt a javasolt száradási idő.

    Nem tudom, hogy levehető-e úgy, hogy utána vissza tudd tenni. Illetve azt olvastam róla, hogy kb. öt perced van arra, hogy az egyes fóliákat le-fel húzogatva a végleges helyére helyezd.

    Egyébként a műanyagot az amerikai hadsereg fejlesztette ki, és valamilyen nanotechnológiás anyagról van szó.

    Négy-öt milliméteres fólia csíkot teszteltem. Kinyújtottam a duplájára. Elszakítani nem tudtam. Majd, amikor elengedtem az anyagot, az az eredeti méretét vette fel. Deformációnak jele sem volt.

    A mobilon a fólia olyan érzést kelt, mint egy enyhén gumírozott felület. Próbáltam belemélyíteni a körmömet, amennyire csak tudtam, hogy azzal belekarcoljak. Azonban ennek semmi nyoma nem marad.

Új hozzászólás Aktív témák