Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbeee01

    tag

    Ezzel a módszerrel T-Mobile függő készülék bootloaderjét is nyithatom??(Sorry, de elég noob vagyok még ehhez a telóhoz, a Zte Skate-emet,meg régebben az X8-am és a T-Mobile Pulse-om kicsit könnyebb volt romolgatni :DDD )
    Vagy esetleg tudna nekem valaki segíteni, hogyan csináljam?? Custom kernel-t és Rom-ot szeretnék felrakni...

    Tehát a módszer:

    "Bootloader nyitása:

    1. Látogass el ide:: http://unlockbootloader.sonyericsson.com/instructions. Lent menj a folytatásra, és add meg az IMEI számát a telefonnak, nevedet és e-mail címedet.

    2. Utána nézd meg az E-mail fiókod, és ird le a nyitó kulcsot amit kaptál.

    3. Csomagold ki a fastboot_with_Android_USB_file.rar fájlt, és nyissad meg a fastboot könyvtárat.

    4. Nyomjad le a Shift gombot, és jobb klikk a könyvtárban a háttérre

    5. Válaszd ki a Parancssor megnyitása itt menüt.

    6. Csatlakoztasd a telefont a Fastboot üzemmódba: Kapcsold ki majd, Hangerp FEL gombot nyomjad mialatt csatlakoztatod a PC-hez. Utána bizonyosodj meg hogy a Kék led világit!!

    7. Ezután a windows kéri a drivereket, add meg neki a 32/64bit drivers kicsomagolt mappáját, ott találhatóak.

    8. Gépeld be a parancssorba a következőket: fastboot.exe -i 0x0fce getvar version

    Ezzel ellenőrzöd hogy jól csatlakozott-e a telefon.

    9. Utána megint gépeld a következőket: fastboot.exe -i 0x0fce oem unlock 0xKEY

    a KEY szó helyére írd be azt a kódot, amit kaptál e-mai-ben.

    10. Kész is, a telefon bootloadere már nyitva is van!"

    ,,Elég bizonytalan vagyok, vagy mégsem? A válaszom egy határozott TALÁN!"

Új hozzászólás Aktív témák