Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hekanna

    csendes tag

    válasz totog #692 üzenetére

    Én sem használok élő háttérképeket. Szerintem kifejezetten sok memóriát zabálnak. Bár van egykét nagyon frappáns letölthető pl. játék a Marketen, ami ingyenes és a játékból élő háttérképet kreál. De egy 25-30 megás programként fut is a háttérben, ami azért jelentősen lerövidíti a cellakészenlétet.

    Remek telefon ez az ARC. Az akisja nekem nagyon kicsi, de természetesen a többi okostelefonhoz hasonlítva kifejezetten erős. Márcsak emiatt is megérte megvenni. Nálam simán bírja a 2 napot agyongyepálva - élőháttér nélkül term. :R

  • Dracula

    senior tag

    válasz totog #692 üzenetére

    Hi!

    Én is már csak futtatom az ATK-t, és megölöm magát is, ennek ellenére sajnos nekem is elindul magától pl. az általad említett telepítővarázsló, hogy miért, ne kérdezd... Persze nem foglal sokat.

    Handcent-et én is használtam, de most egy sms popup nevűt használok. Ez valamiben jobb, viszont hiába kapcsoltam ki az SMS-eket hogy jelezze az alap android, mégis megjön az ikon fenn, mikor lehúzom, akkor egy üres, "új" írandó SMS jön be... Ha simán bezárom "" az SMS popupból, akkor amúgy jó maga a progi, de a választ már nem nagyon tudja kezelni, mert a megírás után ismét hozzá kell adni a címzettet... :S Szóval lehet, hogy a handcent jobb? Csak nekem a csicsássága nem tetszett. Ez meg fel is oldja magától a screenlock-ot, stb, és LÁTSZÓDIK a telefonon egyből, mikor jön egy SMS (ez lenne a nornális!)

    Tok: Én kicsit későn ébredtem, de vettem hozzá egy bronz-átlátszó szerű szilikon tokot, körben védi, ki van vágva, ahol kell. A képernyőre meg egy fóliát. Bár vsz. felesleges volt a drágábbat.

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák