Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    válasz lsdn #4476 üzenetére

    Éppen véletlenül ugyanilyen notebookom van, és nekem sem ismeri fel :)
    Érdekes dolog ez, mert elvileg ezeknek egy szabvány szerint kellene működniük.
    Vagy a Sony erőltet egy fajta titkosítást, ami miatt csak hasonló telefonokkal hajlandó együttműködni.
    Szomorú, de ez van!

    viewdetails:
    Szóval akkor szerinted is jó ROM ez a ThE Go? :P Mert ha igen, lassan tényleg felkerül nekem is.

    Más:
    Egyik nap, sikerült lerántanom a telefont miközben az adatkábellel a PC-re volt kapcsolva.
    a Micro USB aljzatom ezt nem tolerálva végleg beadta az unalmast. Eddig se volt tökéletes, nem minden kábel"pózban" töltött. Szomorúan konstatáltam, hogy a nagyon sokat emlegetett típushiba engem is utolért.
    A melóhelyen szétkaptam, és mikroszkóp alatt megnéztem az aljzatot. A két ház testelésen kívül már semmi nem fogta a nyákhoz, még a fólia is fel/elszakadt. Másfél órán keresztül forrasztgattam hegyes pákafejjel, forrasztózsírral, aztán nem szép, de igen tartós lett. Összerakás után viszont jött a másik pofon. Töltőre dugva, nem villant fel rögtön a led, várni kellett rá kb. 5-6 mp-t, és kb. 2 óra alatt töltött 45-50%-ot. Ezekből a jelekből már tudtam, hogy bizony az adatsín része a csatinak még mindig halott, mert a biztonságos töltéshez ezt használja a telefon. A probléma csak az, hogy a középső 3 láb lenne az adatsín, de az sajnos nem a csatitól távolodva van vezetve a nyákra hanem közvetlen a csati alá. Persze ezek is fel voltak szakadva a nyákról, de úgy gondoltam, hogy bárhová is mennek, csak kibírtak ekkora hajlást. Ezek szerint nem.
    Attól félek ha le hőlégfúvózom a csatit, már soha nem fogom tudni ugyanoda visszaforrasztani, és lehet az adatsín hibáját sem tudom majd orvosolni.
    Bár amilyen állat vagyok úgyis leszedem, mert piszkálja az agyamat, hogy nem tudom összekötni a géppel a telefont, meg töltődni is lassan töltődik így.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák