Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PAtr0n

    addikt

    No megvan a drága.
    Nekem elég jók az első benyomásaim vele. K800-ról cseréltem, azért durván át kell szokni, teljesen más világ.
    Leginkább az érintőképernyő az, ami miatt nehéz átszokni. Érzékenyebb is mint rezisztív társai, de teljesen szokható. Mondjuk sokszor nyomok még mellé, és azt vettem észre sokszor gyorsabb húzás közben "lemarad" a telefon, vagy nyomásnak érzékeli az aktuális helyet ahol az ujjam van. Lehet ezt is csak ki kell tapasztalni.
    Pont amivel hódítani akar ez a teló, arra nem használom: Timescape. Nekem úgy érzem nincs rá szükségem, még be sem konfiguráltam, Facebook tagságom sincs. Talán majd a jövőben lesz.

    5 nap tapasztalatai alapján (segítség annak, aki vásárolni szeretne):

    Pro:
    - gyors megjelenítés a legtöbb helyen, szinte iPhone gyorsasággal. Töltési idők is minimálisak, vagy nincsenek is.
    - mediascape
    - hatalmas kijelző
    - extra védőfólia az első "füles" fólia lehúzása után
    - wifire kapcsolódás pik-pakk
    - akksi jól teljesít (még nem hagytam 50% alá menni, de a bejáratás után nekiállok nyúzni)
    - gmail kliens, moxier cuccok, ezeket használom is.
    - sms és email írás élmény (fektetett helyzetben)
    - kameraképek, videók nagyon jók, főleg utóbbi
    - bluetooth headset, az ütős fajtából
    - android marketen rengeteg hasznos progi
    - design, design, design :) szép telefon na. Főleg annak aki nem szereti a szappan formát, és az élesebb dizájnt szereti, mint én.

    Kontra:
    - belassulás bizonyos felugró menükben, meg-megakadás görgetéskor, és játékok közben. (mindez ritkán, de előfordul, remélhetőleg az 1.6 android átka)
    - képernyő érzékenység (nem mindig azt csinálja amit szeretnénk, valószínűleg több gyakorlatot igényel egy iPhone-hoz képest, de kövezzetek meg nyugodtan, lehet én vagyok béna :) )
    - kamera rész picit lassú (ráadásul a villanófény nekem még egyszer sem működött, pedig minden módban próbáltam, és minden fényviszony között, de flashlight programmal meg világít)
    - hangminőség (értem ezt mind a hívások, mind a kihangosítás minőségére) a hanghívások mély tónusúak (lehet szolgáltató függő), nem is elég hangosak, a kihangosított zene meg visítva szól. A K800 körökkel hagyja ott mindezekben.
    Ráadásul másik fél szerint sokszor puffogó hangot hallani beszéd közben amit én viszont nem hallok. Remélhetőleg ez a szolgáltató miatt van.
    - DivX támogatás hiánya (kár, hogy normális lejátszó nincs hozzá a marketen se. yxflash felejtős. Marad az mp4-be konvertálás, bár azt röccenőmentesen viszi, tehát érdemes jó minőségben konvertálni)
    Egyéb kontra, amolyan belekötésképpen:
    - Vágja a fülemet, hála a halkabb beszédhangerőnek, és az éles kialakításnak :)
    - Ujjlenyomat, ujjlenyomat, ujjlenyomat.

    Amiről viszont nem sokat tudok nyilatkozni, az a GPS. Az előre telepített Wisepilot teszi a dolgát, hamar talál a telefon műhódat is, de ettől jobb programmal lenne érdemes kipróbálni.

    A kontrákat leszámítva is bátran mondom azt, hogy szerethető telefon, kisebb hibákkal, és remélhetőleg ezek nagy része az Android hibái, illetve a szolgáltatóé.
    Látszik rajta, hogy a mérnököket szorította az idő, ki kellett már adni. Azt mondanám, hogy majd a 2.x-es android frissítés után lesz ez a telefon teljes értékű.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz dedike #349 üzenetére

    Amint lehúzod az első védőfóliát, ha jobban megnézed látni fogod, hogy van rajta még 1 fólia, jobb anyagból. Ez az a tipikus fényes fólia, viszont tényleg maximálisan átlátszó.
    Épp ma tettem rá egy plusz fóliát az előbbi megvédésére (karcmentes, anti zsír, nem fénylik, nem tapad az ujj rá), cserébe ezen olyan átlátni, mintha agyonra finomított kristálycukron néznék keresztül. :) Meg kell szokni, mert így nem tűéles a kép.

    romeomalac: részben a GPS miatt cseréltem telefont. Szóval szerintem nagyon is jól tud jönni. Mostanában sokat mászkáltam Pestre, és jól jött volna ha lett volna GPS, órákat spóroltam volna meg. Hasznos cucc.

    predator24: hát beszélnek iGO-ról, meg Motonav-ról is, de nem tudom ezeket honnan tudnám megszerezni. Marketen nincsenek. Legalábbis az ingyenes részén. Egyedül a Navigon van fent trial verzióban, de azt meg nem tudom a géppel konfigurálni.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz romeomalac #356 üzenetére

    Nyilván, ahogy Bala888 is mondja, én sem használom olyan helyen amit ismerek :)
    Csak tényleg arra kell, hogy ha ismeretlen helyre mész, ne dobj ki felesleges üzemanyagot és időt az ablakon. Arról nem is beszélve, hogy a stressztől is kicsit mentesíted magad.
    Múltkor 4 helyre kellett Pestre mennem reggel (ebből 1-et ismertem), éjszakás műszak után. Kb. 12-kor tudtam Pestet elhagyni, mert nem volt nálam GPS, és forgolódni kellett. Ha lett volna, sztem 10-kor már otthon vagyok kevésbé fáradtan :)
    Szóval hasznos na.

    Most már a Motonav-ot (ua, mint az iGO) is sikerült rávarázsolni MO térképpel, teszi a dolgát, ki lett próbálva. Picit lassúcska, de legalább teljes képernyős, jól kalkulál, pofázik ha túllépem a megengedett sebességet, szóval meg vagyok vele elégedve. Most már csak egy autós töltő kéne, mert a GPS azért eszi az aksit.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    Jó látni, hogy egyre többen vagyunk akik ezt a gyönyörű telót birtokolják :)
    Azért ne olyan elhamarkodottan a piros pontokkal! Tessék tesztelni legalább 1-2 hétig folyamatosan nyúzva...
    Nekem azért már pár hiba előjött, de előre leszögezem, valószínű (és remélem) az 1.6 droid számlájára írható mind.

    Pár példa:
    - elfelejtett ébreszteni (azóta nem jött elő a hiba)
    - rejtélyes merülés: 6 óra készenlét alatt 40%-ot merült! (semmi nem volt bekapcsolva, semmi sem futott 3G hálózat is lelőve APN progival) de újraindítás megoldotta a dolgot. Most megfigyelés alatt a teló.
    - Wifi magától bekapcsolt egyszer, véletlen vettem észre.
    - a memória egy idő után teleszemetelődik (Task killer progi folyamatos használata mellett is) A kezdeti 150 mega szabad mem, sok használat után már csak kb. 90-100 megában maximalizálódik. Újraindítás után persze ismét van 150 mega.
    - az a fene hangminőség. Mélyközép tónusú és nem elég hangos.
    - legújabb felfedezésem: wvga videókat vettem fel ma, kb 45db-ot, sajnos a framerate sokszor leesik 15 körüli értékre, de aztán ismét begyorsul. Tán nem is helyzetfüggő (mondjuk mozgás közben), hanem fényfüggő, úgy vettem észre. Tehát ha normális fényviszonyok között videózunk folyamatosan akkor ritkán vagy egyáltalán nem lassul be. Remélhetőleg ez is jobb lesz az új droidban, ha már HD ready minőséget is kapunk.

    Remélhetőleg ezek a hibák eddig csak nálam jöttek elő, de azért írtam le őket, hogy mindenki számítson rájuk.
    Ezektől függetlenül szeretem ezt a telefont, bár inkább nevezném multimédiás szórakoztatóeszköznek mint üzleti telefonnak. A mérleg inkább az előbbi felé billen :)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Rushmachine #367 üzenetére

    Persze, nyílván én sem minden hibát írtam le, csak amik eszembe jutottak.
    Lehetne sorolni őket, de egyik sem olyan nagyságú, hogy útáljam miatta.
    A cél az, hogy aki olvassa a fórumot, számítson ezekre a hibákra is, ne érje meglepetés.
    Viszont megváltóként várom a 2.x android update-et. Van mit kijavítani.

    Az iPhone-nal kapcsolatban meg maximálisan osztom a véleményedet. Nekem nem volt, de 4 közvetlen munkatársamnak az van. Szép és gyors, na meg nagyon jó (úgy értem szép) játékok vannak rá. Kb. Ennyiben ki is merül azoknak a dolgoknak a listája amiért tetszik.
    Cinkelem is haver munkatársam vele elég sokszor. Az iPhone nekem olyan mintha lenne egy ferrarim, de minden alkalommal mellém ülne az egyik tervező, és megmondaná meddig nyomhatom a gázt, milyen illatosítót tehetek bele, és megtiltaná, hogy beleszarjak. Pedig az enyém.
    Ez a baj az Apple-lel. Nagyon kötik az ebet a karóhoz. Jó, de valahol mégsem.

    Mellesleg lecsekkolná nekem pár ember a saját telójában a szoftververziót?
    Ezek érdekelnek, hogy ugyanazok e:
    Alapsávú verzió: 1.0.14
    Kernel verzió: 2.6.29
    Buildszám: R1FA014

    Amúgy Dolphin böngészőt használok, sokkal jobb mint az Opera, a gyáriról
    nem is beszélve. Gyorsabb, több dolgot tud, nem fix a zoomja sem, ráadásul a zoomhoz igazítja a karaktereket, szépen tördel, nem folynak egymásba a mondatok. És még egy rakás jó dolgot tud. Most is arról írok, operát sztem le is írtom. Próbáljátok ki. Egy picit szokni kell, de utána szuper.

    Amit még el tudnék viselni a telcsiben, az egy minimum 2000mAh-s telep lenne. De ahhoz képest hogy "csak" 1500-ös van benne, elég jól bírja, ekkora kijelzővel.

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Rushmachine #377 üzenetére

    Akkor a fene megette a T-mobilt, mert nem lehet frissíteni a jelenlegi verziót. A telefon frissítője és a sonyericsson program is azt mondja ez a legfrisebb verzió, de itt jópár ember telcsije a bizonyíték rá, hogy nem.
    Lehet debrandigolni kéne a SEUS-al. Még a végén nekiugrok.

    Luser2000: Látom nálad is ugyanaz van. Próbáld meg te is debrandingolni, hátha az újabbat teszi már fel. De a legjobb az lenne, ha azt a legeslegújabb szoftot amit linkeltél, minél hamarabb elérhetővé tennék.

    Van még egy dilemmám: hogy tudnám a telót modemként rádugni a gépre, hogy arról netezhessek? A K800-asomat simán megoldottam így, de ennél nem tudom hol is kezdjem. Valaki ötlet?

    Az aksi viszont ma nagyon jól teljesített. Már 25 órája hogy lehúztam a töltőről, és még mindig 35% körül van, pedig azért volt ma nyomkodva is meg hívásom is 3szor. Talán most már kezd beállni rendesen. Persze azt hozzá kell tenni, hogy amikor nem neteztem, a 3G hálózatot kikapcsoltam. Sokat számít az is. Na meg, hogy a fényerő is jobbára mindig a minimumon volt.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Karma #393 üzenetére

    Kàr, hogy android alatt nem olyan egyszerű a dolog.
    Azèrt majd megpròbàlom a leìràs alapjàn megcsinàlni. Nem tűnik tùl egyszerűnek, de csak összejön.

    Quicky:
    2. Itt nem kivitelezhető amit ìrtàl, csak ùgy, hogy a kezdőkèpernyőre pakolsz ki gyorstàrcsàzàshoz kapcsolatot. De ùgy viszont csak egy nyomàs a hìvàs. Nekem is ki vannak pakolva a legfontosabb ismerőseim, a telefonkönyvet ritkàn lapozom fel.
    3. Ha be van kapcsolva a wifi, ès van elèrhető hàlòzat, automata àtkapcsol wifis nethasznàlatra. Ilyenkor felül megjelenik a wifi jele, a 3G meg eltűnik.

    Viszont valaki elregèlhetnè mèr kapcsol àt sms ìràs közben az sms karakterszàmlàlò ha "jobbra dőlő" èkezetes betűket használok? Azaz, màr nem 160-at szàmol, hanem asszem csak 67-et! 68-nàl meg màr azt mutatja, hogy belekezdtem a màsodik sms-be. Az sms szàmlàlò is kettőnek veszi.
    Remèlem a központban làtja a rendszer, hogy ez csak 1sms-nyi karaktert tartalmaz. De egyàltalàn mièrt van ez?

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz predator24 #399 üzenetére

    Köszönöm a felvilàgosìtàst nektek! Akkor most màr figyelni fogom milyen karaktereket hasznàlok sms ìràs közben.

    Viszont az èbresztőòra bugos. Be volt àllìtva minden napos èbresztèsre, de ismèt nem keltett. Ha most beàllìtom ùgy, hogy pàr perc utàn jelezzen akkor működik. Ùgy làtszik ha tùl sokat kell vàrnia az èbresztèsig, akkor nem jelez. Màsnak nem jött mèg ez a hiba elő?

    Viszont az akksi kezd beàllni ahogy kell. Kb. 2napos aktìv hasznàlatot simàn bìr. Azèrt nem àllandòan nyomkodom, de sokat előveszem, netezek, jàtszok, telefonàlok stb. Ez tetszik!

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz BoneDragon #414 üzenetére

    Ez igen, fene se gondolta volna, hogy ilyen rövid időn belül ennyit eladnak.
    De azèrt kìvàncsi lennèk az euròpai eladàsokra is.
    Kicsit megsürgethetnèk a 2.1-es android frissìtèst is.
    Ma ùjabb buggal talàlkoztam: feltettem az audiomanager nevű progit kipròbàlàsra.
    A progi hasznàlatàval egyszerre tudjuk a rendszerhangokat àllìtgatni. Nekem nem jött be, le is szedtem. Igenàm de azòta a "hallhatò kivàlasztàs" nem működik, nincs hang amikor egy programra nyomok. Újraindìtàs se segìtett. Majd sztem csak egy ùj szoft.
    Lehet nem 1.6 alà csinàltàk.

    Rushmachine: Szinte tökèletes? Szerintem attòl azèrt mèg tàvol àll. :)
    Lehet ennyit szàmìt hogy neked 1.0.16 (R1FA016) a verziòd, nekem meg mèg csak 14-es?
    Nem èrtem, hogy akkor mièrt nem talàl frissebb verziòt a keresője?
    Szòval èn mèg nem magasztalom annyira, amìg az èbresztèsi, hangminősègbeli ès egyèb hibàk meg nem szűnnek. Mondjuk az igaz, hogy ezek nem a telefon hibài,hanem a szoftverè.
    Viszont nyomkodtam ma munkatàrsam Desire-jèt, nekem a Sonyericsson gui-ja jobban bejön mint a sense. Maga a telcsi szèp, jò hogy van benne MT, Amoled kijelző, meg 7 oldalnyi kezdőkèpernyő, viszont nem gyorsabb az X10-nèl, meg-megröccen az is görgetèskor.
    Azèrt nagyon pöpec androidos kèszülèk az is!

    Hallottam egy olyan dologròl is, hogy rengeteg androidos kèszülèkben le van tiltva a 3D-s gyorsìtàs mert valami jogokat mèg nem vett meg a google hozzà, ezèrt csak a procit hasznàljàk a 3D-s alkalmazàsok. Igaz lehet ez?

    Termon: Èn vagyok itt az örök elègedetlen, ezèrt azt ìrom neked, hogy szerintem kihangosìtva se valami jò. :) Nem is elèg hangos, meg visìtva szòl. Sztem ez a lapos kialakìtàsnak köszönhető. De lehet majd a nagy szoft update (2.1) megold minden problèmàt, ès vègre èn is elègedett lehetek ;)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz romeomalac #425 üzenetére

    A telcsi rendes hangszòròjàròl van szò. A fejszettel semmi gond nincs.
    Amùgy a napokban lett 6 kèkfogas fejszett letesztelve itt az arènàn, köztük ez az MW600-as is, tessèk elovasni a cikket!

    Rushmachine: igen, tènyleg olyan oprendszeres fìlingű, ezèrt tetszik nekem is .

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Forchalad #428 üzenetére

    Sajnos a hangerő (ès minősèg) problèma lètezik, de lesz rà megoldàs elvileg.
    Igen, muszàj szoknom a balradőlős èkezeteket, pont az alàbb feszegetett sms kòdolàs problèma miatt. :)

    Amùgy a headsetre visszatèrve: jò, hogy adtàk a telcsihez, màr rengeteget hasznàltam, ès nagyon minősègi.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz BoneDragon #430 üzenetére

    Honnan veszed, hogy a hangerő ès hangminősègbeli problèma hardveres eredetű?
    Èrdekelne a dolog!

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz PAtr0n #431 üzenetére

    Ma sikerült egy hìvàst a headseten lebonyolìtani, ès sajnos azon is olyan mèlytònusù, ès elèg halk. A zene nagyon szèpen szòl rajta, szòval a beszèlgetès közbeni hangminősèg ès hangerő problèma tuti szoftveres eredetű.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Luser2000 #434 üzenetére

    Az első problèmàdra tudok megoldàst:
    Marketről töltsd le a Handcent sms nevű progit.
    Sokkal jobb mint a gyàri sms kezelő, rengeteg beàllìtàsi lehetősèggel.
    Amikor bent vagy egy adott szemèly üzenetei között, nyomd meg a menü gombot --> egyebek --> batch mòd. Ekkor megjelennek a pipàk helyei az üzik mellett. Menügomb ismèt, ha törölni akarod a kijelölteket, vagy ki is lèphetsz a batch mòdbòl. ;)

    Levelezèsre mit hasznàlsz?

    Rushmachine: Csak jönne màr az a major update...
    Timescapenèl eddig nem is figyeltem, hogy megy a hàttèr. Tèlleg megy :)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Rushmachine #443 üzenetére

    Olvastad a 421-es hsz.-emet? Szèpen összekuszàlt valamit a telòban az emlìtett progid. :)
    Persze lehet ez is csak egyedi problèma.

    eladotatto: Zajosabb helyen èn màr erősen a fülemhez kell, hogy szorìtsam, ès mivel mèly tònusù is ràadàsul, nehezebben is èrteni. Na? Elvettem tőle a kedved? ;)
    Azèrt a helyedben èn ezt a telcsit vàlasztanàm! :)

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz joey04 #452 üzenetére

    Nem vita, de azèrt csak leìrtad, nehogy jòl èrezze magàt. :)
    Akinek tetszik a Szifon egyszerűsège, ès el tudja viselni hogy alapbòl egy zàrt rendszer, az hasznàlja. Èn szemèly szerint hànyok az àjtùnsztòl, ès a többi almàs ficsűrtől.
    Ràadàsul divattelefon lett. Sokan nem is a tudàsa miatt vettèk meg.
    Igazàbòl egy dolog tetszik benne nagyon: Mindenben gyors.

    De a lènyeg az igènyekben rejlik. Mivel nem vagyunk egyformàk, ezek is különbözőek.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz joey04 #466 üzenetére

    Tudom. Az sms ìràs miatt kell szoktatnom magam hozzà.

    Olvastam a 459-es hszben linkelt rootolàsròl. Megcsinàlta màr valaki? Mert nekem sokminden homàlyos.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Rushmachine #477 üzenetére

    Ennèl is ùgy működik, hogy ha wifin netezel, alapbòl àtkapcsol high kvalityi-re a Lyùtùb. ;)
    Ha mobilneten is szüksèged van rà, külön be lehet kapcsolni ahogy ìrtad.
    A hangproblèma meg màr annyira nem zavar, egèsz hozzàszoktam, csak rögtön a K800 utàn fura volt. De rosszabb attòl sajnos.

    Hadzsi Gàbor:
    Sajnos valòban elèg nagy a memòria szivàrgàs, nekem kb. 4-5 nap intenzìv hasznàlat mellett harcolòdik le annyira, hogy felszabadìtàs utàn is csak kb. 60Mb lesz szabad.
    Az akksi nekem ùgy bìr közel 2 napot, hogy intezìven netezek (sokszor keveset), 1-2 jàtèk és telefonàlàs, sms ìràs is van. Amùgy rengeteget szàmìt a fènyerő. Automatàra èrdemes tenni, ìgy sokat spòrolhatsz.
    Az èbresztőòra funkciòt kipròbàlom, hogy futva hagyom, kìvàncsi vagyok.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz x@y #498 üzenetére

    Az akksinak adjàl mèg türelmi időt, be kell mèg azt jàratni sok töltögetèssel.
    Tegnap majdnem 3 òràt hallgattam bluetooth-on zenèt, ès kb 15%-ot merült csak.
    Nekem ilyen intenzìv hasznàlat mellett (zene, netezès, kis jàtèk, pàr hìvàs) majd 2 napot bìr.
    Sokszor kell tölteni, a Li-polymer akksi azt szereti! Ès szigorùn automata fènyerőn hasznàni!

    Rushmachine: kalinak igaza van, ha sokszor keres megfelelő 3G hàlòzatot, elèggè szìvja az akksit. Nàlunk sajnos gyakran vàlt 3G ès Edge között.
    De most pl wifiről ìrok :)

    Amùgy meg egyre jobban szeretem ezt kismèretű LCD tv-t. Kìvàncsi vagyok mit hoz majd a 2.1-es update :)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Rushmachine #541 üzenetére

    Ebben a media Go alkalmazàsban van lehetősèg a konvertàlàs minősègèt piszkàlni?
    Filmet eddig az ojosoft konverterèvel tettem fel gond nèlkül, de lehet kipròbàlom ezt is.

    Jò ez az Astro player, bàr ez is hemzseg a bugoktòl. Ettől függetlenül persze jò kis plèjer.
    Az EQ nagyon àllat.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Rushmachine #543 üzenetére

    Talàn mert nem tudom, hogy ez a media go hol is van alapbòl, itt hallottam ròla először.
    Telefonhoz meg nem kaptam cd-t. Gondolom le lehet tőteni.
    Az ojosoft video konverter meg màr bevàlt. Mèg mp3-mat is kezel, de azokat nem szoktam piszkàlni, ùgy mennek fel, ahogy a gépen vannak.
    Nekem fontos, hogy lehessen àllìtani a bitràtàt meg fps-t, ezèrt kèrdeztem.
    Szeretnèm a telefon maximàlis kèpessègeit kihasznàlni. :P

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Rushmachine #545 üzenetére

    Nekem semmit nem telepìtett a gèpre első mountolàskor.
    De azòta sem, pedèg rà lett màr dugva pàrszor a pc-re.
    Nem bonyolìtok èn sem semmit, egyszerű ez a konverter is.

    Mymelody:
    A bluetooth-os vevőegysègen hosszan nyomd a play/pause gombot.
    Ekkor bejön 2 àbra. Ràdiò ès telefon. Alapbòl a telefon van bekeretezve. Az èrintős hangerő àllìtòval tudsz köztük vàltani ùgy, hogy amerre hùzod az ujjad arra vàlt. Aztàn 1-2 mp nyugtonhagyàs utàn kivàlasztja amin hagytad.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Szellem. #548 üzenetére

    Szia!

    Kijelző: elèg èrzèkeny, gyors. Fènyerő is kivàlò. Szìnekben hozza az elvàrhatò szintet.
    Hangminősèg (beszèlgetès): Gyakori tèma itt. Szerintem tùl mèlytònusù ès nem elèg hangos. Bàr ez szubjektìv vèlemèny, ès viszonyìtàs kèrdèse. Azèrt rossznak nem mondanàm.
    Hangszòrò hangerő: megfelelő, bizonyos progikkal mèg növelhető. Full hangerőn, kicsit màr sipìtva szòl, persze ez betudhatò a lapos doboznak, vaskosabb mobilokkal nem veszi fel a versenyt. (Pl K800)
    Rezgőmotor: àtlagos
    Teljesìtmèny: alapjàba vève mindenhol gyors, de vannak belassulàsok bizonyos esetekben. (pl felugrò menük, bizonyos programok) persze ezekről nem a telefon tehet, inkàbb a rajta levő szoftver a ludas. Elvileg a 2.1-es frissìtès sebessègbeli javulàsokat is hoz majd.
    Akksi: èrzèkeny tèma. Nekem intenzìv hasznàlatt mellett majdnem 2 nap. Sokat lehet spòroni a fènyerő automatàra àllìtàsàval, ès egy program segìtsèvel kikapcsolni a 3G/Edge hàlòzatot, amikor nem netezik az ember. De az első 2-3 hètben mèg gyorsabban merül majd, amìg a sok nyùzàs/töltès utàn be nem àll rendesen.

    Persze ezek a sajàt tapasznyalataim, remèlhetőleg a többiek is tesznek mèg hozzà.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Szellem. #550 üzenetére

    Ki lehet kapcsolni a beàllìtàsokon keresztül is, de programmal könnyebb, abbòl helyezhetsz widgetet az asztalra.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Mymelody #553 üzenetére

    #437-es hsz.
    Simre viszont nem tudom lehet e màsolni.

    pisti2216: amikor kivàlasztottad a konvertàlandò videòt, alul kattints az "advanced" gombra. Ott tudsz àllìtani a felbontàson is, az fps, bitràta ès egyèb nyalànksàgok mellett.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz liquidmoon #555 üzenetére

    Minek ehhez pü? Hàtha màsnak is segìtsèg! :-)
    Motonav tökèletes, kihasznàlja az egèsz kèpernyőt, nem is lòg le. Majdnem ua mint az àJGÒ.

    pisti2216: 400x800 körüli felbontàst nèzzèl, azzal pont jò lesz.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz pisti2216 #562 üzenetére

    Beàllìtàsok --> nyelv, orszàgkòd, szöveg. Ott bepipàlod a progit.
    Elvileg utàna mennie kell.

    Szerk: nekem nem működik... :-(

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz ForRedGlory #565 üzenetére

    Ìzlèsek ès pofonok. Az lehet, hogy neked a HTC jobban tetszik, ezt elismerem.
    De hogy az X10 nem èrezteti a minősèget, azèrt tùlzàs.
    Nemsokà megfogdosok egy HD2-t, hàt kìvàncsi vagyok.

    pisti2216: neked működik a progi?

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Mymelody #567 üzenetére

    Èn màr lemerìtettem 1x. De ha jòl szàmolom, full hangerőn kb. 8 òràt bìrt. Ès ez csak javulni fog, minèl többször töltögetek rà.
    Motonavval kapcsolatban mi èrdekel?

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz ForRedGlory #571 üzenetére

    Akadozik nèha sajnos, de nem csak a Time ès Mediascape-ben.
    De ez nem a telefon hibàja, hanem az android kiforrantlansàgànak köszönhető (1.6)
    De ha tèged ez speciel zavar, ne vegyèl mèg androidos kèszülèket, szerintem a többin is vannak ehhez hasonlò lassulàsok.
    Ajànlom az àjfònt inkàbb, minden màs nyűgjèvel együtt. :D

    Az meg, hogy kinek milyen külső tetszik teljesen egyènfüggő. Kàr hasonlìtgatni őket.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz ForRedGlory #575 üzenetére

    Munkatársnak is Desire van. Szintén meg-megröccen az is pár helyen. :)

    Mymelody: Amint időm lesz, küldöm priviben az infot! ;)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Vovi1 #662 üzenetére

    Ùgy nèzd meg, hogy nem kapcsolod ki èccakàra, meg netezz napi 30-40 percet 3G-n, 10-20 percet wifin, hallgass zenèt napi 2-3 òràt bluetoothon, meg beszèlj legalàbb napi 15-20 percet. Ha ìgy bìr legalàbb 2 napot, kiràly az akksid. ;)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Vovi1 #670 üzenetére

    Èrdekes ez a killer progi dolog. Nekem az Advanced task killer (tovàbbiakban: ATK)
    van fent + a battery graph (tovàbbiakban: BG) progi, ezzel időre làtszik mikor mennyit merült.
    Nekem èccakàra kilőve a 3G ès tàrsai, az ATK ès BG fut, ìgy kb 8 òra alatt kèszenlètben max. 3-4%-ot merül.
    Szal sztem az ATK nem merìti az akksit.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz pisti2216 #674 üzenetére

    Szuper!
    Ha lesz rà időm, kipròbàlom. Addig is, ha valaki màr megcsinàlta, ne tartsa magàban ès ìrja le mennyire volt nehèz vagy eccerű :)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    Na visszatèrtem hosszas idő utàn.
    Màjus òta nyüstölöm a telcsit, ès 1-2 kisebb bosszantò hiba ellenère szeretem mèg mindig. Tèny, hogy pàr hasonlò kategòriàjù droidos kèszülèk jobban hasznàlhatò, ès nincs ennyi hibàja, de azok 99%-a minimum 2.1-et vagy màr froyo-t futtat. Èn màr nem is a 2.1-es upra, hanem a 2.2-re leszek kìvàncsi, mit hoz ki a masinàbòl. Tudom, a pesszimistàk szerint vàrhatunk rà mìg megöregszünk, de bìzom benne, hogy előbb mint utòbb itt lesz.
    Ha màr up: valaki frissìtette màr T-s telcsijèt 2.1-re? Minden èrdekel ezzel kapcsolatban.
    Illetve: Eddig Astro playert hasznàltam mp3 hallgatàsra, de a szemetek be lite-osìtottàk, ès ìgy az equalizert màr nem engedi hasznàlni. Mit ajànlotok helyette? EQ mindenfèlekèppen kène.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    Na visszatèrtem hosszas idő utàn.
    Màjus òta nyüstölöm a telcsit, ès 1-2 kisebb bosszantò hiba ellenère szeretem mèg mindig. Tèny, hogy pàr hasonlò kategòriàjù droidos kèszülèk jobban hasznàlhatò, ès nincs ennyi hibàja, de azok 99%-a minimum 2.1-et vagy màr froyo-t futtat. Èn màr nem is a 2.1-es upra, hanem a 2.2-re leszek kìvàncsi, mit hoz ki a masinàbòl. Tudom, a pesszimistàk szerint vàrhatunk rà mìg megöregszünk, de bìzom benne, hogy előbb mint utòbb itt lesz.
    Ha màr up: valaki frissìtette màr T-s telcsijèt 2.1-re? Minden èrdekel ezzel kapcsolatban.
    Illetve: Eddig Astro playert hasznàltam mp3 hallgatàsra, de a szemetek be lite-osìtottàk, ès ìgy az equalizert màr nem engedi hasznàlni. Mit ajànlotok helyette? EQ mindenfèlekèppen kène.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz T-Bag81 #1105 üzenetére

    Köszönöm szèpen, ezt a tippet kaptam màstòl is, le is töltöm hamarosan! Kàr, hogy az Astro fizetős lett, szerettem azt is.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz T-Bag81 #1105 üzenetére

    sorry, 2x ment el a hsz.

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Tibcseee #1108 üzenetére

    Szìvesen megpròbàlkoznèk vele èn is!
    Tudnàl dobni egy direkt linket a procedùràròl? :-)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Tibcseee #1113 üzenetére

    A többiek nevèben is köszönöm az ùtmutatàst! Ez sokaknak hasznos lesz!
    Ès a rèszletes tapasznyalat megosztàsèrt is riszpekt, legalàbb tudjuk nagyjàbòl mire szàmìthatunk a frissìtèst követően. ;-)
    Mèg egy kèrdès: a backupot mivel oldottad meg? A gyàri sonyericcsonos szofttal (ami az SE a honlapon a supportban van, nem tom mi a neve), vagy màssal mentetted le a kontaktokat, sms-eket stb.-ket, tehàt ami a telefon "agyàban" van.
    Ja, amùgy szimplàn csak hangosodott beszèlgetès közben, vagy a tònusàn is javìtottak (kicsit magasabb hangszìnre gondolok)
    A HSDPA-n meglepődtem! Ez nem csak 3G-t tud?

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Tibcseee #1116 üzenetére

    Oké, köszi, akkor először lementek mindent azzal az SE progival, utána up.
    Van egy progi marketen, appInstaller a neve, ebben van appsaver opció. Ez lementi azokat a progikat az SD kártyára amiket bepipálsz. Így nem kell újra letőteni ezeket a cuccokat. Bár lehet a progik mentett adatbázisát (mentett játék, logok, stb...) nem tudja.
    Ki fogom próbálni, de előtte pucolok az SD-ről mert nem sok hely van már rajta! :)
    A HD felbontású vedejóra iskíváncsi vagyok, bár a wvga sem volt rossz!
    Reményeim szerint holnap, vagy holnapután nekiállok a frissítési procedúrának, és leírom hogy sikerült!

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz mackosajt #1125 üzenetére

    Köszi, mindenféleképpen több dologgal mentem le a cuccokat, hogy biztos meglegyenek.

    "grafikusan pedig a 2.1-nek hála kihasználja a 3d-t is."
    Mert az 1.6 miért nem használta ki? Gyönyörű szépen fut rajta pl. az NFS shift, meg még a Hawx is. Pedig azoknak mobil viszonylatban igen szép a grafikájuk! Viszont az Asphalt már szaggat néhol. Nem várok sok teljesítménybeli javulást a 3D játékokban 2.1 alatt. Bárcsak másképp lenne. De cáfoljon meg valaki, annak csak örülnék! :)
    Van a marketen egy progi, Neocorea neve, ez egy Snapdragon procikra írt benchmark. Nekem most 1.6-tal 29fps környékén teljesít. Kíváncsi vagyok 2.1-el hoz e majd többet.
    A 2.2-vel futó Desire is e körül teljesít, szóval az csúnya lenne ha az X10 2.1-el rávágna 5-10 fps-t :)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    No kész a 2.1-es frissítés! Eddig nagyon tetszik, holnap írok részletesebb beszámolót. ;)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    Na el is kezdem "rövid" kis beszámolómat a 2.1-es Android rendszerről, illetve a post végén segítséget nyújtok azoknak, akiknek még nem frissít a SEUS, vagy a PC companion 2.1-re, de szeretnének már 2.1-et futtatni a masinán.
    Bár már jó pár tapasztalatot leírt [Tibcseee] fórumtárs (és még páran mások is), ezért ne zavarjon senkit ha én is ugyanazt írom, legalább csak megerősíteni tudom a változást!
    Na kezdem is:

    Külső, grafika:
    -Első szembetűnő változás az bizony a külső. Megváltozott a menü, nem felugró, hanem "bezuhanós" megjelenítést kapott, és eltűnt alulról a sáv, helyette kis négyzet van amire csak rá kell koppintani. Maga a menü maradt a régi. A felső sáv ikonjai is változáson mentek keresztül, az információs sáv ugyanúgy lehúzható, minimális vizuális változással.
    - 5 oldalnyi cuccot pakolhatunk ki immár, a képernyő jobb és bal alsó sarkában látjuk merre hány oldalt tudunk még lapozni (kis körök), illetve ha ezek közül valamelyikre hosszan nyomunk (röviden nyomva csak lapoz), feljön alul kicsiben az összes ablak tartalma, és azok bármelyikére koppintva egyből oda ugrunk. (Én személy szerint ritkán fogom ezt használni, ennyi idő alatt oda is lapozok, nem olyan sok az az 5 oldal. 7 oldalnál viszont már hasznosabb!)
    Ami elég hasznos lehet gyakran utazgatóknak, hogy immáron nem csak az energiagazdálkodás panel pakolható ki (wifi, bt, gps, sync, fényerő), hanem egy ún. "állapotváltás" panel is.
    Ez 6 dolgot tartalmaz: repülőgépes mód, bt, gps, wifi, hangerő, és a mobilhálózatok beállítása menü azonnali behozását. Ráadásképpen a 6 ikon felett %-os bontásban az akksi töltöttségét is mutatja.
    Ezeken kívül van pár újdonság amit még kipakolhatunk widget formájában: pl youtube (mindig mutatja az aktuális legnézettebb videókat, kereshetünk stb..), google kereső, 3 legnézettebb oldal, képszelet, 3 legutóbbi hívás, stb... kinek mi tetszik!
    -Beállítások menü is megváltozott grafikailag, valamivel átláthatóbb, hála a kis ikonoknak kategóriánként.
    - Ami még szembetűnik (bár lehet nem mindenkinek fog), az a képminőség. Élesebb betűk, szebb színek. Mintha a felbontást úgy piszkálták volna meg, hogy most már tényleg a kijelző natív felbontását használná a droid rendszer!
    -Változott a telefonkönyv kinézete is (persze ez is előnyére), Mediascape, Timescape csak kis csiszoláson ment át. (Szerintem is jó volt ahogy volt az 1.6-ban.) Hívásképernyő is más, szebb lett.
    -Lock screen teljesen megváltozott, íves felnyitás felejtős, teljesen átvették az egyenes fektetett csúszkás felnyitást, megfűszerezve azzal, hogy míg balról jobbra húzva felnyitjuk a készüléket, addig jobbról balra húzva némítjuk. Elég hasznos funkció, ezt láthattuk már más droid készülékekben is. Ezen kívül akksi telítettség %-ban megadva a bal felső sarokban.
    -Bizonyos játékok már nem bugzanak grafikailag (pl. hyper jump. 1.6 alatt a fél képernyő villódzott, elcsúszott. Most már jó.)

    Teljesítmény, sebesség:
    -Első indításkor már rögtön szembetűnő a sebesség is. Lock-csúszka akadásmentes, szinte folyik. A PIN-kód begépelése közben is feltűnik az ahogy a rendszer reagál a koppintásokra.
    -Menü gyorsan ugrik, görgetés is folyamatos.
    -Alkalmazások indításának sebességében talán csak picit lett gyorsabb a rendszer, de ebben az 1.6 sem volt rossz.
    -A felugró ablakok megjelenítésében viszont rossz volt. De ezt immáron elfelejthetjük, a 2.1-ben gyorsan felugranak (még én is a székből amikor megláttam :), és gyorsan is lehet bennük görgetni. Ez is nagyon feltűnő változás 1.6-hoz képest.
    -Hívott fél letevésekor nem kell másodperceket várni míg eltűnik a hívóablak.
    -Mediascape gyorsult, bár még vannak benne röcögések.
    -Játékok futása bizonyos esetekben gyorsabb lehet, értem ezalatt a menüjüket, de maguk a játékok nemigen. Szóval ilyen téren ne várjon senki nagy javulást. Példaképp: a Neocore openGl teszt ugyanazokat az értékeket produkálta 2.1 alatt mint 1.6 alatt. Szóval pár játékra kihathat a frissítés, de a nagy részükre nem fog. A bugokat viszont mindenféleképpen javíthatja.
    -Timescape: Sajnos erről nem tudok érdemben nyilatkozni, ugyanis hiába csináltam meg a fiókok beállítását, a kártyák mégsem jönnek föl, minden indításkor beállítást kér. Ennek még utánajárok, erre még nem volt időm.

    Adat át és bevitel, kommunikáció, multimédia, egyebek, gyorsan összegezve:
    -wifi. picit lassabban találja meg, de nem vészes, szépen megy róla a net.
    -bt: ez viszont gyorsabban be ill. kikapcsol.
    gps: sajnos még nem sikerült programot tenni rá, de szerintem nem lesz rosszabb az 1.6-nál, annál ugyanis tökéletesen működött.
    -beszélgetések: hangosodott, hangosodott, de az én véleményem az, hogy még mindig nem eléggé. Bár ez már a bőven elfogadható szint.
    -zenelejátszás közben mintha szebb lenne az alap hangszín, és hangosabb.
    -HD videó felvétel, folyamatos autofókusz, gyorsabb indítás, ill. mentés. Tehát javult a kameraszoftver is.
    -van már HSDPA (vagy HSUPA?), érezhetően meglódul az oldalbetöltés amikor 3G-ről átvált rá.
    -Billentyűzet megváltozott. Szokni kell, szerintem nem lett rosszabb. Rákerült egy eltüntető gomb is, nem a vissza gombot kell nyomni hozzá. Szmájlik külön felugró ablakban jelennek meg.
    -narancssárga led is kiválasztható az sms-hez, hívásinfóhoz.
    -rengeteg új riasztási, ill, csengőhang.
    -interaktív háttérképek

    Tehát nagy vonalakban ennyi! Ha két rövid mondattal kellene jellemezni a frissítést:
    Így kellett volna kiadni. 1.6 <--> 2.1 Ég és föld!.
    Ha újra letesztelik itt az arénán, Ajánlott plecsninél kevesebbet semmiképp nem érdemel! :)

    Ha valaki kedvet kap a frissítésre mielőtt a SEUS illetve PC companion felajánlaná itt egy kis útmutató hozzá:
    -2 dolog kell hozzá, innen letölthető: Flashtool + 2.1global soft
    -Flashtool-hoz leírás: Telepítési útmutató
    Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy amikor odáig jutunk, hogy a vissza gombot nyomva tartva bekacsoljuk a telefont, sokáig ne engedjük el, mert hajlamos megállni a telepítés az elején, és elindul a telefon. Kárt mondjuk nem csinál, csak újra kell kezdeni. Ajánlott kb. 1 percig el nem engedni.

    Illetve frissítés előtt ajánlott valami programmal lementeni a kontaktokat, sms-eket, naptárt stb.-t. Erre valamennyire jó az SE sync weboldala, de az pl. nekem az sms-eket nem mentette el.
    Van a [MyPhoneExplorer]nevű progi, ami jelenleg az 1.8.0 verziónál tart, és már ismeri az Androidos készülékek zömét.
    Kicsit szívtam vele én is, mert először nem tudtam miért nem akar kapcsolódni a telefonhoz, de aztán utánaolvastam.
    A telepített mappában van egy mpeclient.apk file amit fel kell másolni a telefonra, és fel kell telepíteni, illetve elindítani. Ez lesz a telefonoldali kliens. Ehhez még be kell kapcsolni a telefonon az USB hibakeresési módot is. Ez a beállítások/alkalmazások/fejlesztés menüpont alatt lesz.
    Csak így hajlandó a MyPhoneExplororer kommunikálni a telefonnal. Ja és nem kell a telefont csatlakoztatni a géphez, csak rá kell dugni az USB kábelre.
    Szóval ha lementettünk mindent a segítségével (szinkronizálás gomb és ennyi), mehet a frissítés!

    Hát sok sikert a frissítéshez, remélem sokak igényét kielégítettem a leírással, és segít dönteni a vásárlás előtt állóknak is.

    Üdv!

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz miauut #1139 üzenetére

    Jogos a kérdés. Sms-nél akkor, ha feltetted a Handcent sms nevű progit. Abban be lehet.
    Hívásinfonak meg gondoltam be lehet, de én sem találom a beállítások között. Valószínű ehhez is egy külső progi kell.

    Pulsar: Sztem sehogy, ha már frissítették. Bár lehet ki tudják olvasni belőle. De miért érdekel? :-)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Pulsar #1142 üzenetére

    Az az érdekes, hogy amíg a szinkronizálással bajlódtam 2.1-re frissítés előtt, a PC companion állandóan ugrált, hogy elérhető frissítés. Mire megcsináltam a sync-et, addigra meg már b*szott feljönni. Így erőszakosan (manuálisan) rányomtam a frissítésre. Meg is csinálta, de ugyanúgy 1.6 maradt, csak más ROM-mal. Amúgy nekem is T-s a telcsi.
    De azt nem hinném, hogy neked a stock X10-ed T-s szoftot használt volna, és ezért nem frissített :)
    Viszont olvastam a seria.hu-n, hogy valakinek frissített a SEUS vagy a companion T-s telcsit. Érdekes.

    Mymelody:
    Igen, próbáltam pártatlanul írni a frissítésről, hibákat is gyűjteni, de azok nagyon kevesek az 1.6-hoz képest.

    Közben:
    - már kipróbáltam a GPS-t is, működik szépen (iGO Motonav).
    - bár ez apróság de: ha kontakthoz képet teszünk be, hívás közben nagyon pixelesen mutatja. 1.6 alatt szép volt. Nem értem miért van ez.
    - appsaverrel visszatelepítettem a lementett progikat. Igen ám, de a Market így nem veszi őket telepítettnek (frissítést sem dob így hozzájuk), így kénytelen voltam újra leszedni ezeket.
    - megy a Timescape. Gyorsult valamennyit ez is, de ugyanolyan maradt. Mondjuk, mint már írtam, így jó ahogy van.
    - most hogy több program van telepítve, már picit meg-megakad néha az oldallapozás, ill. a menü is belassul néha-néha. Hogy megnyugtassak mindenkit: ez a 2.2-t futtató Desire-ben is megvan.
    - interaktív háttér beállításakor a menü lassulás viszont állandó.

    Csak hogy legyen "rossz" pontok is :)
    Mindenezek ellenére is sokkal de sokkal jobb lett mint az 1.6.
    Várom az X10HD tesztjét itt az arénán. :C

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Pulsar #1154 üzenetére

    Így van, a 2.2-től támogatja.
    Elvileg a 2.2 a nagyfokú sebesség optimalizációról szól, és 1-2 új dologról, pl. a flash is ezek közé tartozik, meg az általam nagyon várt "modem mód"-ról.
    Ez úgy néz ki, hogy amikor rádugod a gépre a telcsit, nem csak a sima csatlakoztatást választhatod, hanem modemként is csatlakoztathatod. Nekem akinek per pill nincs otthon net, nagyon hasznos tud lenni.
    Szóval hajrá SE, jöjjön a 2.2 mihamarabb!
    Elvileg ezt már nem tart annyiba beépíteni a jelenlegi szoftverba. Habár ki tudja? Reméljük megerőltetik magukat picit :-)

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    válasz Pulsar #1154 üzenetére

    sorry, az opera mini szokásához híven 2X küldte el a hsz.-t.

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    Seria.hu-n ezt találtam:
    [flash_2.1_Eclair]
    Elvileg akkor megoldható 2.1 alá a flash. Még nem próbáltam ki, de ha valaki kedvet kap hozzá, csak hajrá.

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

  • PAtr0n

    addikt

    sorry ez is 2X :-)

    [ Szerkesztve ]

    "Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

Új hozzászólás Aktív témák