Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    válasz rob210 #225 üzenetére

    Azt viszont sejtem, hogy neked még a kezedben sem volt egyetlen C902-sem.
    Ezt nem értem. vannak tulajdonságai egy telefonnak ami alapján ítélkezek felette. pl ha egy kameratelefonról van szó elvárom hogy jó képeket lehessen vele lőni, és ezt nálam profibb emberek tesztjeiben látom hogy nem tud a többi márkánál jobbat csinálni.Akkor én maximum picivel gyengébbet tudok majd csinálni.Látom a kijelző méretét hogy 2.0 az mindegy hogy volt-e a kezemben vagy sem attól nem lesz nagyobb. stb. ezt nem a C902 miatt írom bármilyen készülékre igaz, hogy igenis lehet látatlanban is nyilatkozni egy készülékről mert ha már a nyers adatok alapján is gyenge akkor ott nincs mit tenni.Egyedül az anyagminőség az amiről próba nélkül nem szabad nyilatkozni.Aztán ha a nyers adatok stimmelnek, akkor lehet továbblépni kipróbálni és az alapján bővíteni a véleményt.pl.: azt én mondhatom kipróbálás nélkül is hogy mint kamerafon elhasalt.Azt már csak kipróbálás után mondhatom hogy akadozik a szoft.

    Ja és ne legyen az hogy nem is a kamera miatt vettem, ez egy CS modell ha a kamera nem jó benne a megcélzott szegmensben nem lehet sikeres.egyedileg bárkinek megfelelhet ettől még ezt nem vitatom.

Új hozzászólás Aktív témák