Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    válasz bobace #1 üzenetére

    Vigyázz mit kérsz. amikor szóvá mertem tenni a hiányát megkaptam hogy semmi szükség rá. Amikor próbáltam elmagyarázni hogy miért hasznos ezt kaptam.

    [ Szerkesztve ]

  • Ricardo

    félisten

    válasz blunt #31 üzenetére

    Értem mit mondasz, nem is írtál semmi bántót, sőt még a véleményedet is megértem, de szerintem sántít kicsit a példa.
    Ezek szerint nem is kell az autókba hifi mert a vérpistikék menőzésre használják.
    Ugyanez az mp3 a mobilban. Lehet normálisan használni. Csengőhangnak emberi hangerőn, hogy saját ízlésemnek megfelelő dallam szólaljon meg rajta (és nem azért mert így akarom meghallgatni az adott dalt), vagy hogy nekem megfelelő tónusú hangra ébredjek.
    Pont nem az fogja bömböltetni a buszon és egyéb helyeken a csodálatos muzsikáit aki csak ezt hiányolja belőle. Aki menőzni akar az nem fog azon imádkozni hogy pont akkor hívják fel amikor egy jó nő mellett áll a buszon, hanem az adott készülék zenelejátszójából fogja bömböltetni.Többek között ezért sem értem hogy ha egy adott telefon tud zenét lejátszani, akkor csegőhangnak miért nem lehet beállítani. Ez az oka annak is hogy már akkor erőltetettnek a példát miszerint ezért nem is kell a saját csengőhang. Írja azt hogy neki nem hiányzik.
    Ha elolvasod a linkelt hozzászólásnak az előzményeit, már ott próbáltam (és mások is) elmagyarázni a dolgokat, de a fórumtársnak mindössze ennyi jött le belőle.
    Aki saját csengőhangot akar az egy idióta aki menőzni akar hogy mindenki hallja neki milyen zenéje van és mindenki hallja hogy neki csörög ám a mobilja. Szerintem nem baj ha megkülönböztethetőek a telefonok. Valaki ott is írta hogy amint vesz egy telefont beállítja a ring ring klasszikust mert neki ne zenéljen. Ez szép és jó, de milyen mókás lenne ha egy telefon megcsörrenésekor mindenki a mobiljához kapna mert ugyanolyan a csengőhangja :U

    Nem akarom tovább magyarázni ezt a dolgot mert nem sok értelmét látom, de ezt azért írtam le mert az egy linkelt hozzászólás talán magában félrevezető, és kell hozzá a többi is hogy látható legyen bármit írhattam érvként, ez lett a válasz:
    "Nézd, tőlem magyarázhatsz..."
    Ez az én olvasatomban kb "mondhatsz amit akarsz, akkor is........"

    Bocs a regényért itt valóban vége részemről ennek a témának, már így is több szót kapott mint amennyit megérdemel. Aki akarja úgy is megérti, aki nem annak meg hiába is írok regényeket.
    Azért azt örömmel látom hogy vannak akik normálisan is ki tudják fejteni ebben a témában az ellentétes véleményüket. További szép napot.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák