Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz magyarattila #11212 üzenetére

    le van törölve minden a mappákból, ezután belépsz a route 66 synch progiba és megnézed az előzményeket mit mutat ,mi van telóra és gépre telepitve. Eltávolitod a synch route 66 programon belül mindkét helyről (gépről és telóról, jobb katt, törlés a tételen) mert bekavarhat - nekem sztem azért nem ment a térkép mert a progi ugy értelmezte már át lett rakva egyszer, holott hard reset miatt eltűnt. Vagyis kb telefon és route 66 synch szinten is ledarálod az előzményeket, és kedheted előlről, ahogy kell.

    1, Belépsz a storeba, ujra lehuzod ami kell, először a programot magát, felmásolod telefonra, kilépsz a progiból, lehúzod telefont, elinditod az alkalmazást a telefonon, megnézed a progin belül a licencre mit ír (egy kis alatnak kell ott lennie asszem ilyenkor még, ami pirosan világit), majd kilépsz a progiból és visszadugod telót gépre: ilyenkor elvileg automatikusan összeszinkronizálja a licencet a gép és teló között (ezért kell lefuttatni egyszer a progit, mert nem tudja ezt a két lépést egyszerre. Ha ez megvan, akkor utána rárakhatod a storebol letöltött térképet és már mennie is kell keresi a címeket, stb

    A hangos navit ne kérdezd, soha nem használtam

Aktív témák