Hirdetés

Aktív témák

  • EAndrew

    aktív tag

    válasz gamek!ller #37903 üzenetére

    Kicsit tényleg túlzás volt a két készülék összehasonlítása :DDD . Egyébként szerintem meg érthető hogy miért vannak olyanok akik nem fizetnek elő netre, lásd: adott egy céges előfizetés + telefon amit az egyén megkap a munkahelyétől. Mivel kap telefont és előfizetést ezért nincs másik előfizetése mert ha már fizetik neki akkor ő minek tartson fent másikat. Viszont felmerül benne az igény egy értelmesebb telefon iránt, amivel azért a telefonáláson kívül mást is lehet csinálni, ezért beszerez például egy wave-t, amivel tud fényképezni, videózni, esetleg út közben a céges doksikat betekintésre magával vinni. Na itt jön a lényeg: a cég nem fizeti a netet, mert az eredeti céges telefon azt nem képes kezelni, sőt még le is tiltják az ilyen lehetőségeket központilag. Az emberkénk viszont szeretné használni azt a rengeteg finom kis alkalmazást amit a bada nyújt neki, frissíteni azokat, erre ott a wifi. Na szerintem így érthető a szituáció :)) .

    "Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

Aktív témák