Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    válasz AS #176 üzenetére

    Ha jól sejtem ez Rusi, aki eléggé kedveli a Samsungot. Ők viszont a Samsung hazai képviseletétől kapták meg a cuccmányt, tehát bolti verzió a jelek szerint semmiben sem különbözik. Ha ő is húzza a száját, akkor az már komoly jel. :(

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz AS #176 üzenetére

    symbi mindig is kevés cput/memoriát zabált, meg ugye a mhz nem != sebességgel. A 3430 pedig a jelenleg piacon lévő mobil készülékekben lévő procik közül az egyik leggyorsabb nem lepne meg ha szintetikus tesztekben nagyon csúnyán elverné a 800as Samsungot.

    amúgy meg nem értem mi ez a foggal körömmel, ha bármennyire is reálisan látod a témát és összeveted a konkurenciával egyértelmű, hogy ez a Samsungos rendszer az egyik (szvsz a) legszarabb. Ezek után ha még szaggat is az lett volna az inkorrekt ha plecsnit kap.

    Amúgy se értem, hogy 100.000Ftt, hogy lehet kiadni "buta"fonra, 66K 5800van, ha meg Samsung fan az ilető akkor 90Kért Omnia.

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • erdoke

    titán

    válasz AS #176 üzenetére

    Az érintőkijelző kifejezetten erősség volt a legtöbb külföldi tesztben. Idézet a GSM Arena tesztjéből:

    "[I]The only thing that stops it from being perfect is the resistive display. Or at least that was our first thought. But when we started tapping on the Jet's screen, we instantly forgot the technology behind it. As we already saw the same kind of display in our Samsung M8910 Pixon12 review we have no concerns about resistive displays used by Samsung any more.

    It reacts to even the slightest touch just as a capacitive screen does, with the added bonus that you can use anything you want to interact with it - stylus, pencil, nails, gloves, etc. Writing, scrolling, typing, zooming - everything is as easy as on the capacitive screens of Samsung's M7600 and S8300.[/I]"

    A processzorokat balgaság csupán órajel alapján összehasonlítani. A Jet esetében egyelőre azt se tudom, miféle CPU dolgozik benne, jó eséllyel még a Qualcomm chipset is hibásan szerepel a cikkben, mert az MSM6246 elvileg nem támogat HSUPA-t és 5 MP-es kamerát.

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák