Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktor89

    aktív tag

    válasz david1212 #4686 üzenetére

    Nem lehet,h én voltam a bal... mert háromszor végigcsináltam a te oldalad alapján 3 különböző FW-vel. Mondom megnézem a másik oldalon is,hátha ott máshogy van leírva.

    8, Control-nál bejelölni a BRCM2133 -at, majd bepipálni a "Full Download" -ot

    9, Klikk a "Boot" gombra, bementek a kitömörített FW mappájába, azon belül BOOTFILES mappára csak simán 1x rákattintani, és onnan kiválasztja magától, ami kell neki

    ebben a két lépesbe tért csak el és ez épp elég volt. Megcsináltam így és egyből jó lett és ha visszaolvasol láthatod,h másoknak is piros képernyőt adott be kék csíkkal. Nem lehet,h azért mert ők is a te oldalad szerint csinálták? Amúgy meg az is lehet,h valamelyik telefonon megy úgy is ahogy te írtad le,de az enyémen nem ment,amin meg sem lepődtem mert eddig semmi nem ment, html-es widgetek sem,újraindult a telefon ha rámentem arra,h " bökj ide kétszer". Valószínűleg alapból vmi sz@r szoftver volt rajta. A lényeg,h akinek nem müködik a te oldalad szerint az csinálja úgy ahogy a másikon le van írva,akinek meg megy a tiéddel is az örüljön neki :D

Új hozzászólás Aktív témák