Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ronin-

    senior tag

    válasz Pongini #1483 üzenetére

    ja,jóvan ;)

    amúgy samsung szoftver nem hazuttolja meg önmagát.. :W
    Pedig reménykedtem,hogy már valamit javítottak, de sajna még ezen a téren ugyan olyan retek a samsung,mint volt :O
    1 kikapcs-bekapcs után "elfelejtette" a fényképező,hogy azt állítottam be neki,hogy a mem karira mentse, meg elfelejtette a képernyő zárat is.
    Aztán állogattam a csengőhangokat meg ilyenek, lerakom a telót, rá kis időre írok 1 sms-t, aztán ahogy lépkedtem pl az üzenet mappába beléptem, ott rámentem az üzenet létrehozására, itt rezgett egyet, aztán üzenet, megint rezgett.. sms írásnál a szóköz nyomására rezzent, a törlésre rezzent.. semmi másra nem.. meg amikor a beállításokba lépkedtem! úgy,hogy ki volt kapcsolva a hang,meg a rezgés mód is.. kimentem, főképen megnyomom a hangerő gombot, itt előjön a gyors menü ahol lehet állítani a nyomkodás hangerejét meg rezgését, mindegyik 0-ra volt véve.. fogtam, felraktam 1-esre, aztán visszavettem 0-ra, ugyan úgy megmaradt.. bementem ugyan ennek a beállításaihoz csak a főmenün keresztül, ott is megcsináltam ugyan ezt, fel 1-esre, mentés, vissza 0-ra, és úgy kapcsolt ki.. :( :U

Új hozzászólás Aktív témák