Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bog

    HÁZIGAZDA

    Főként AS-nek:

    "800 Mhz proci divix miatt van benne, azt cikk meg sem említi
    Világ elsö divix képes Android készüléke.
    Gyors készülék, simán Hero színű, szóval ezt sem értem.
    Nem tudom hogy Tatto a elavul kijelzővel hogy kaphatott olyan plecsnit ez meg ilyet.."

    A DivX támogatást mindjárt beleírom, jogos az észrevétel. :B (Mentségemre szolgáljon, hogy telefonon videót nézni szerintem olyan, mint hintalovat dugni.) A 800 MHz-et pedig kenhetik a hajukra, amikor egy ősrégi Android Marketről szedett játék is beszaggat (Hyperspace), de egy sima 2D-s, mozgásérzékelőt nem használó Magma Pinball is játszhatatlan. A LightRace 3D-t meg se próbáljátok elindítani inkább, pedig igen frankó kis game. A Hero és a Tattoo klasszisokkal jobb, csak te ezeket nem próbálgattad, hanem véded a kedvenc márkád, ébresztő!

    Nem is beszélve arról, hogy a kis Tattoo "elavult" kijelzővel, de sokkal kezelhetőbb Sense UI-val jön, normális készülékházban (ami cserélhető is), jobb üzemidővel és gyorsabb rendszerrel. (Ami mondjuk alapból 1.6-os.)

    Én elhiszem, hogy a márkafanatikusoknak nehéz megemészteni, hogy nem tökéletes a készülék. De nem az. Jó vétel ennyi pénzért, de ne várjunk tőle csodákat. A Pulse-nál jobb, a Hero viszont megeszi reggelire. Ezt processzort sürgősen el kéne felejteni, a Jetben is ez a gyenge fos van, azért olyan darabos, de az áramot azért zabálja.

    Lassan három hete használok Spica-t és DROID-ot egyszerre, nyugodtan higgyétek el, hogy volt időm bőven kitapasztalni mindkettőt. Spica-ból kettő is volt nálam, az asztalomon pedig 3db Motorola DROID doboz van pillanatnyilag, mert mindkét gyártót azzal ugráltattam hetekig, hogy mi nem jó, ők pedig küldözgették oda meg vissza a telefonokat, hogy a kedvemre tegyenek. (Ami azért nagy érzés, és külön köszönöm a türelmüket, de ők is tudják, hogy ez az ő érdekük is.)

    Azért húzódott eddig ez a teszt mert
    1. kiforrott példányra vágytam (a sajtós Nav N Go-val is szívtam egy hetet, mellesleg)
    2. nem bírtam az SDK-val összehozni
    3. tudom, hogy nagyon fontos modell ez a hazai piacon és meg akartam rendesen ismerni

    Többeknek:
    A videó azért homályos ott, ahol az, mert különben látszana egy csomó telefonszám

    Megint másoknak:
    A Samsung New PC Studio install nálam kihalt, telepítésnél kéri, hogy előbb telepítsem a New PC Studiot. Ez egy végtelen ciklusnak tűnik.

    Erdőkének:
    Nem azon vagyok fennakadva, hogy ez a proci bénább, mint a Moto CPU-ja, hanem azon, hogy nagy hanggal hirdetik, mintha ez lenne az atommegváltás, s csak szerettem volna felhívni itt is a figyelmet arra, hogy a megahertz semmit sem jelent

    Valaki az akksis részre írta, hogy ő ezt nem tapasztalta, viszont a másik fórumban olvastam ugyanazt, amit én is szívtam. Elindultam csutka akksival otthonról a csajomért, de mire odaértem (20 perc), csontra merült a cucc, én pedig egy taxistól kunyiztam el egy mobilt, hogy tudjak telefonálni. Na ne már... Ja, ma beszélgetés közben fagyott jéggé az egész, csak akksi le-fel segített rajta. Azért vannak még bajok...

    Konflikt:
    az iGO nem volt rajta, amikor először szembesültem vele, hogy az alkalmazások szaggatnak.

    Mindezeket figyelembe véve, a magyar szoftvert és a kissé bizonytalan iGO-t is bekalkulálva nem rossz vétel a Spica. Ezért is kapott plecsnit. De az ajánlott minősítés ellen számomra túl sok az érv.

    Uff.

    Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

Új hozzászólás Aktív témák