Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • subset

    senior tag

    válasz junkhead #14336 üzenetére

    Meg még 1:
    Jól teszi a dolgát, nem kellett nekem sem a lassan 1,5 év alatt "hozzányúlnom"...
    Alvásmonitorozás - olyan amilyen, láttam már jobbat is, de ez sem rossz.
    SpO2 - monitor is működik rendesen alvás közben, az órán indítva valóban "érzékeny".... - nem mindig fut le a mérés. Ha rányomja picit mérés közben az ember a csuklójára akkor nagyobb eséllyel lesz sikeres...
    ECG - hibátlan, de legyenek mérés közben enyhén nedvesek a felületek (gondolok a csuklódra - óra alja és az ujjadra)
    Testtömegindex - én nem panaszkodok, hozza az edzettségi szintemnek megfelelő adatokat. Ha punnyadok az meglátszik a mért értékeken :) Ehhez a méréshez is kellenek a hidratált bőrfelületek !
    Vérnyomás mérés - Ezt nem lehet (még normálisan) megmérni optoelektronikai úton.
    Ehhez igazi "fizikai" nyomásmérés kellene, ne várjon senki "csodát". Ez az 1 feature ami kilóg a sorból mert nettó baromság ilyenekkel kísérletezni, el kell felejteni !

    Nekem ezek a preferenciáim, az alap, hogy minden értesítés meg minden egyéb úgy működik ahogy lennie kell.
    Meg vagyok elégedve.
    1-2 naponta töltöm, ezzel meg már a megvásárlás pillanatában tisztában voltam, de nem is érdekel :)

    A következő órám egy 6-os lesz !

    Ugyanitt eladó W4 Black 44mm BT Ringke-vel :) :C

    [ Szerkesztve ]

    Használj Te is szabad szoftvert !

Új hozzászólás Aktív témák